Děje se

MICRONET ; inzerce nase.broumovsko.cz
Broumovské diskuzní fórum

Diskuzní téma:
 
icon | 03.10.18 20:57:21  |  (25.130.101) | Lubomír Franc   Jak postupovat po volbách.
Dobrý den,
výsledky voleb do broumovského zastupitelstva budou známy v sobotu navečer.
Jasné, srozumitelné, předvídatelné a otevřené jednání nově zvolených zastupitelů by mohlo zvýšit tolik potřebnou důvěru voličů, že jejich hlasy mají svou váhu.
Proto jsem názoru, že v sobotu po vyhlášení výsledků voleb by měl lídr kandidátky s nejvyšším počtem získaných hlasů zavolat lídrům všech úspěšných volebních uskupení a požádat je o bezprostřední společné setkání, na kterém se bude diskutovat další postup povolebních jednání.
Já osobně navrhuji, aby byly striktně respektovány výsledky voleb. Současný Broumov má dost zásadních problémů k řešení a proto jsem pro sestavení velmi široké koalice. To znamená zastoupení všech úspěšných volebních stran v radě města s tím, že starostou a místostarostou se stanou zastupitelé, kteří ve volbách získali největší důvěru od voličů.
Zodpovědné vedení města, musí být schopné efektivně a profesionálně spolupracovat (bez ohledu na osobní sympatie či nesympatie) ku prospěchu občanů.

Lubomír Franc
icon | 03.10.18 22:31:23  |  (718:603:10) | jup   Pane Franci,
chtěl bych říct za sebe, že já Vás volit nebudu. Není to snad ani Vámi, jako stranou za kterou kandidujete. ČSSD a její sociální inženýrství tenhle stát stála až dost. Školství a hlavně jeho kvalita jde dolů, stejné platí pro zdravotnictví a další služby. Vaše strana se netají podporou práce se štítících lidí. ČSSD vždy před volbami slibuje první poslední, ale vždy zůstane jenom u slibů.

Proto doufám, že Vás a Vaší stranu lidé už prokoukli a nebudou tak naivní, aby Vám ten hlas dali.

Nakonec tu udělám, i já malou agitku a to jako volič:

Lidé volte podle vlastního rozumu. Nevolte podle množství slibů. Volte jednotlivce u kterých víte, že mají chuť Broumov udržet nad vodou. Protože za posledních několik let to byl pěkný sešup dolů. Sami sebe se zeptejte, jestli věříte řečem politického dinosaura nebo vlastnímu rozhodování.

Volte rozumem pro lepší budoucnost našeho města.

(Ještě jednou chci zdůraznit, že nejsem kandidátem za žádnou politickou stranu, ani nejsem ve spojení s žádným z kandidátů, případně politických stran.)
icon | 03.10.18 22:39:31  |  (6.206.82) | Volič   ad jup
To je pravda, ČSSD jde do kopru. Zanedlouho soud potvrdí, že mají zaplatit dluh dědicům advokáta Altnera. Dluh je několik set milionů. Nemají z čeho zaplatit, protože jsou zadlužení, takže bude insolvenční řízení... Zřejmě bude založena nová sociální demokracie a pojedou na nové IČO. Budou ale začínat od píky, takže to budou mít hodně těžké a navíc, jejich voliče masově přebraly strany ANO a SPD, které mají zázemí parlamentních stran a nemají dluhy.
icon | 04.10.18 02:26:02  |  (0.90.69) | .-.   Zásadně
volím jinak při parlamentních volbách a komunálních, kdy přece jen vidím více "do hrnce." Totiž celostátně nepřijatelná strana může na místní úrovni nabízet schopné jedince. Ukazuje se, že byla chybou přímá volba prezidenta, namísto toho měla být přímá volba starostů.
icon | 04.10.18 07:01:47  |  (.61.131) | Broumovák   Mistr mokré úpravny
Celá ČSSD je prohnilá.
Kudy chodil, tudy krad, sociální demokrat.

Vždyť je nad slunce jasný, že Francovi jde jen o prachy. Je to jeho poslední možnost.
icon | 04.10.18 07:58:40  |  (0.90.65) | Další Vebák   Ne
ČSSD rozhodně volit nebudu.
icon | 04.10.18 08:44:27  |  (2b88:1:4::) | Ferdinand   Pro klepače
Jak jsem už jednou psal v jiném tématu: Neřešte tu celorepublikové postavení stran, to je nám tady v Broumově prd platné. Spíš se podívejme třeba na současnou radu, která nám tu 4 roky vládla a jejíž členové jsou opět na různých kandidátkách. Rozebírá se tu hlavně současný starosta a jeho kandidátka Veby „Volba pro Broumov“, ale co třeba současný pan radní Ringel za KDU-ČSL? Radním je už poněkolikáté, jeho chloubou z minulosti je kamerový systém a ekonomika města. Dnes když ti někdo na náměstí nacouvá do auta, tak z kamer za miliony není poznat, kdo to byl. O ekonomice a zadluženosti města může klidně vydat knížku, jak se to „U nás“ na Broumovsku dělá. „Volba pro Broumov“: současný radní Bitnar, současný radní Blažek, současná radní Mrštinová. Stačí se podívat na rozlučkovou síň. „Broumováci“: současný radní Slezák – bezpečnost ve městě, někdejší šéf městské policie. Poznali jste změnu? Jste spokojeni? Já se teda fakt bezpečně necítím. Všichni dosavadní radní znovu kandidují v čele svých kandidátek. Kdo jiný, než radní mohou za současný stav? Osobní zodpovědnost – nula a nějaká sebereflexe taky ne.
icon | 04.10.18 09:51:24  |  (28.59.50) | pachole   volby :-/
Ta to je pecka,Franc už,,mobilizuje" co se má udělat v sobotu po sečtení voleb,jako by už věděl,jak to dopadne!! Je pravda,že tady máme hodně problémů a je třeba je řešit,ale zrovna on by neměl být ,kdo tomu bude šéfovat!! ...jen můj názor :-)
icon | 04.10.18 13:02:55  |  (25.131.64) | Pavel   Pro Ferdinanda
Asi žiji v jiném městě. Po revoluci se toho udělalo dost. Broumov se vylepšil. Já se zde cítím bezpečně.
Tím neříkám, že se nemohlo udělat více.
Přišel jste někdy s nějakým nápadem? Chodíte na zastupitelstva?
Tam se vše projednává a nakonec i schvaluje.
Je vidět, že o komunální politice toho moc nevíte.
Škoda, že nekandidujete. Měl jste to zkusit.
Rád se s Vámi sejdu. Nechte mi na sebe kontakt v IC.
icon | 04.10.18 14:23:55  |  (0.90.69) | .-.   Každý
kdo si projde kandidátky a bez nějaké závisti nebo osobní averze ohodnotí osoby, vůbec schopné "dělat" starostu, musí dojít k tomu, že (bohužel) p. Franc je nejschopnější. Mám obavu z nových tváří, nezkušených, kterým by první volební období stěží stačilo na "zapracování." Pak tam jsou další, které už nikdo nepřesvědčí ujmout se funkcí. Samozřejmě na kandidátkách je hodně těch, u kterých nám pud sebezáchovy měl zavelet nevolit.
icon | 04.10.18 15:27:41  |  (28.225.131) | Aja   Pro .-. - máte tam překlep
Nemělo snad být nejneschopnější?
Neschopný odborový předák, neschopný místostarosta, neschopný senátor a teď neschopný starosta? Potěš koště...
icon | 05.10.18 03:03:35  |  (0.90.69) | .-.   ha,ha,ha,
Vás, Ajo, musel něčím naštvat, když čtu Vaše hodnocení! Ouplné kádrování!!!
icon | 05.10.18 07:19:18  |  (.61.131) | Broumovák   Aja má pravdu
Mistr mokré úpravny v životě nic neukázal. Jen ruce dozadu a přisátý na cecku státní správy. Jen rozdělování státních peněz. A tak blbě jako on by uměla i stará Vajtingrová lépe. I proto asi byl úřad i on vyšetřován policií...
icon | 05.10.18 07:50:40  |  (6.206.82) | Volič   Snížení daně z nemovitostí
ČSSD v Broumově má v programu snížení daně z nemovitostí o 50%. To je rozumné a v podstatě pravicové. Je vidět, že si současný starosta Bitnar a spol. s tím zvýšením daně z nemovitostí naběhli. Z hlediska obecního rozpočtu je to zanedbatelný příjem, ale spoustu lidí to n*sralo, že to teď hodí z trucu Francovi.

A co se týká té neschopnosti... Jako člověk pan Franc moc schopný není (zřejmě trpí tulení nemocí, tj. ručičky nebojte se, vy makat nebudete), ale jako politik je velmi schopný a úspěšný. Z odborářského nýmanda to vytáhnul na post hejtmana, i na post senátora, to se zatím žádném Broumovákovi nepodařilo.
icon | 05.10.18 09:55:28  |  (0.90.69) | .-.   Někteří zapomínají
co vše se za "hejtmanování" p. France pro Broumov udělalo. A nebýt těch "sedm statečných," mohlo toho být více.
icon | 05.10.18 13:27:43  |  (2.156.98) | Ižo Bartoš   Dobrý návod
Dobrý návod pane senátore, škoda, že se této strategie nedržela vaše ČSSD v krajských volbách, kde jste sice propadli, ale máte hejtmana,
icon | 06.10.18 10:34:38  |  (0.90.72) | Bartoš   r
Neberte si mě laskavě do úst, já s tímto nemám nic společného

Zapište Váš příspěvek do diskuze:
Jméno: (povinné)
E-mail:  
Předmět: (povinné max.255 zn.)
Zpráva:
Icon1
Icon2
Icon3
Icon4
Icon5
Icon6
Icon7
Icon8
Icon9
Icon10
Icon11
Icon12
Icon13
Icon14
Před odesláním příspěvku vyjadřete svůj souhlas s dodržováním pravidel fóra zapsáním slova ANO   
IP ze které bude odeslán příspěvek je 172.18.0.25 (nginx-proxy.nginx-proxy)
Pro zvýraznění textu můžete použít značky:
[B] = tučné - začátek, [/B] konec( např. [B]text[/B] ) [I] = kurzíva - - začátek, [/I] konec ( např. [I]text[/I] ) nebo smajlíky :) a :(
Provozovatel stránek neodpovídá za obsah uveřejněných příspěvků. Za uveřejnované příspěvky zodpovídají jejich autoři.
Uveřejněním příspěvku do diskuse vyjadřuje autor souhlas s pravidly fóra.
Pravidla fóra