Děje se

MICRONET ; inzerce nase.broumovsko.cz
Broumovské diskuzní fórum

Diskuzní téma:
 
icon | 07.07.19 19:12:50  |  (8.0.7) | Eduard   Popelnice
Dobry den, po dlouhe dobe jsem se vratil do Broumova a mam dotaz.Zajimalo by me kde jste se prihlasili do souteze o nejsmradlavejsi mesto v CHKO.Zadnimi ulickami po hradbach to je pro turisty delikateska a co jsem se pote dozvedel o svozu odpadku je delikateska jeste vetsi tohle mohl vymyslet jeb De.il. Tak si na to o volbach vzpomente.U nas by ho hnali, tohle neni dustojne turisty tolik navstevovaneho mesta!!!
icon | 07.07.19 19:45:42  |  (8.0.7) | vyto   popelnice
Mezi nejsmradlavější popelnice a bordel kolem nich patří ty za divadlem.V minulosti,když byl kolem kontejnerů nepořádek a zápach jsem informoval pí.Žouželkovou z odboru ŽP MěÚ BROUMOV,a vždy byla zjednána rychlá náprava.V současné době je kolem kontejnerů opět nepořádek a zápach,a jak se zdá,nejspíš to vadí jen mě.Proč to někde ve městě jde a někde ne?Do hotelu Praha jezdí spousta turistů a pohled na popelnice je jeden z prvních,který se jim naskytne.Proč jsem jediný kdo "otravuje" odbor ŽP pří MěÚ Broumov ohledně bordelu a smradu za divadlem?Cožpak je Vám všem z náměstí jedno že je u nás bordel a smrad?
Vyhnálek
icon | 08.07.19 09:31:01  |  (8.0.7) | Ewelina   HOMO SOVIETICUS
Pamatujte si, že Broumovsko je zdegenerovaná díra a smradlavé popelnice jsou pouze věcí, která jde ihned poznat. Občanská společnost je tu na úrovní HOMO SOVIETICUS tak co se divíme, že.
icon | 08.07.19 20:21:36  |  (8.0.7) | občanka   Eduarde a vyto
Když jsem si tady na to stěžovala začátkem května, spoluobčané mi doporučili, ať si koupím víc popelnic, víc třídím a neotravuju :-) V tom je problém. Stěžuje si pár lidí a pro ostatní jsou zřejmě modré masařky romantickým doplňkem večerní procházky. A co teprve roztomiloučká potkaňátka, až se budou ulicemi prohánět :-)

Za divadlem je to vážně děs. U horní brány taky. Tam to sice není tak na ráně, zato tam někdo nosí krabice použitých plínek. Zřejmě neví, kam patří.
icon | 08.07.19 21:53:05  |  (8.0.7) | petr   re
Já Vás chápu, taky se mi občas stává, že když se po nějaké době vrátím z normálního civilizovaného města zpět do Broumova tak mám pocit, že jsem někde v žumpě. Možná by se k tomu bordelu a je to opravdu bordel mohl vyjádřit sám pan král… ale nerad bych ho rušil od konzumace alkoholických nápojů, to je zajisté přednější.

Zapište Váš příspěvek do diskuze:
Jméno: (povinné)
E-mail:  
Předmět: (povinné max.255 zn.)
Zpráva:
Icon1
Icon2
Icon3
Icon4
Icon5
Icon6
Icon7
Icon8
Icon9
Icon10
Icon11
Icon12
Icon13
Icon14
Před odesláním příspěvku vyjadřete svůj souhlas s dodržováním pravidel fóra zapsáním slova ANO   
IP ze které bude odeslán příspěvek je 172.18.0.25 (nginx-proxy.nginx-proxy)
Pro zvýraznění textu můžete použít značky:
[B] = tučné - začátek, [/B] konec( např. [B]text[/B] ) [I] = kurzíva - - začátek, [/I] konec ( např. [I]text[/I] ) nebo smajlíky :) a :(
Provozovatel stránek neodpovídá za obsah uveřejněných příspěvků. Za uveřejnované příspěvky zodpovídají jejich autoři.
Uveřejněním příspěvku do diskuse vyjadřuje autor souhlas s pravidly fóra.
Pravidla fóra