Děje se

MICRONET ; inzerce nase.broumovsko.cz
Broumovské diskuzní fórum

Diskuzní téma:
 
icon | 20.08.19 12:59:19  |  (8.0.7) | Petr   SRP. 22. Autor Prolomení hradeb ve Velkém Poříčí · Pořádá Petr Hampl
Pojeďte si poslechnou sociologa pana Hampla o souvislostech současného světa!
icon | 20.08.19 14:13:13  |  (8.0.7) | Občan ČR   Přednáška
Proč západní civilizace tak snadno podléhá islámu a jaké jsou šance na její záchranu. Děkuji nechci. Islámem jako takovým nikdo ohrožen není,ale možná se dozvíte koho volit.
icon | 21.08.19 23:10:17  |  (8.0.7) | Petr   pro Občana ČR
...původně jsem ani nechtěl reagovat na ten příspěvek,ale nedá mi to!! Koho volím ,vím už dávno! A teď k tomu islámu,nevím jaké a kde sledujete zprávy a hledáte informace,ale říci,že islámem není nikdo ohrožen je nesmysl!! Nejde jen o islám,ale i o právo šária,stačí si o tom něco přečíst a třeba změníte názor,který Vám samozřejmě neberu!! Hranice jsou otevřené a to co se děje na západě,může být brzy u nás,bohužel!!
icon | 22.08.19 06:52:26  |  (8.0.7) | Občan ČR   pro Petra
Islám-náboženství. Stoupenec islámu se nazývá muslim.
Počet muslimů je asi 1,8 až 2 miliardy, což z islámu činí po křesťanství druhé nejpočetnější náboženství světa.
Tolik k definici. Islám je jen náboženství a samozvaný islámský stát je úplně něco jiného. Kolik jste toho prožil,na tom západě ? Vše je o lidech a samotná příslušnost k nějakému náboženství o ničem nevypovídá.
(Nejsem ani vítač,ani sluníčkář,jak se dnes lidé nálepkují. Jen je potřeba realistický pohled na věc.)
icon | 22.08.19 07:47:30  |  (8.0.7) | Josef Doskočil   asi nebyl
Petr byl asi nejdál v Křinicích?
icon | 22.08.19 14:12:19  |  (8.0.7) | Petr   Občan+Dosdkočil
Na západ jsem jezdil začátkem 90-tých let,dnes bych asi už nejel. Mám tam někoho z rodiny a info mám.Ano,je to o lidech,když jich je málo,pohoda,ale dnes už jsou no-go zóny ve velkých městech západu a to je hrůza!! No nic,neshodneme se,nevadí :-) .......Doskočile,dnes si odskočím do Velkého Poříčí,daleká cesta do neznáma,jo a v Křinicích jsem byl a na Hvězdě také :-) .Hezký den všem.
icon | 22.08.19 17:45:26  |  (8.0.7) | Chameleon   Josefovi
Petr zná jen železniční tratě jako průvodčí
icon | 23.08.19 15:17:39  |  (8.0.7) | Josef Vyskočil   ----->
Tvrdá realita na "západě" budiž pro nás dostatečným varováním a ponaučením před rozpínavosti a fanatismem této mírumilovné kultury. Děkuji nechci. Nikdy.

Zapište Váš příspěvek do diskuze:
Jméno: (povinné)
E-mail:  
Předmět: (povinné max.255 zn.)
Zpráva:
Icon1
Icon2
Icon3
Icon4
Icon5
Icon6
Icon7
Icon8
Icon9
Icon10
Icon11
Icon12
Icon13
Icon14
Před odesláním příspěvku vyjadřete svůj souhlas s dodržováním pravidel fóra zapsáním slova ANO   
IP ze které bude odeslán příspěvek je 172.18.0.25 (nginx-proxy.nginx-proxy)
Pro zvýraznění textu můžete použít značky:
[B] = tučné - začátek, [/B] konec( např. [B]text[/B] ) [I] = kurzíva - - začátek, [/I] konec ( např. [I]text[/I] ) nebo smajlíky :) a :(
Provozovatel stránek neodpovídá za obsah uveřejněných příspěvků. Za uveřejnované příspěvky zodpovídají jejich autoři.
Uveřejněním příspěvku do diskuse vyjadřuje autor souhlas s pravidly fóra.
Pravidla fóra