Děje se

MICRONET ; inzerce nase.broumovsko.cz
Broumovské diskuzní fórum

Diskuzní téma:
 
icon | 19.03.20 11:15:15  |  (8.0.24) | Broumovák   Tak nevím
Dnes po cestě z Meziměstí jsem viděl v Olivětíně před prodejnou vietnamce 6 cikánů bez roušek. Dál od Veby k Vernerovi 3 cikáni bez roušek a k dovršen z autobusu u policie vystupovali 1rom s rouškou a dvě cikánky bez roušky. Řidič autobusu roušku měl. Cikáni píši úmyslně proto že nerespektují nařízení vlády. Jináč proti romům nic nemám.
icon | 19.03.20 13:14:28  |  (8.0.24) | petr   re
Je to sebranka a nic víc než problémy od nich neočekávejte.
icon | 19.03.20 15:17:09  |  (8.0.24) | CSc   re
Tak schválně, každý den projíždím Broumovem a koukám kdo má roušku, nebo něco přes ústa, většina lidí ano, včetně Romů, ale u potravin Míša za rohem šest čechů a chlastaj a bez roušek, na proti penny v parku tři češky chlastaj bez roušek, nechci dál jmenovat, máme stejný problém tak se přestanme urážet a napomínejte když někoho uvidíte bez roušek, jasně jsou i někde Romové co nemají ale jsou i češi, tak udělejme vše proto aby to tak nebylo, já budu napomínat popřípadě budu volat Měštáky. Přeju všem zdravíííííííííííí
icon | 19.03.20 17:49:33  |  (8.0.24) | INFORMOVANÝ   ROUŠKY
Ano, naši paraziti (nebo snad společnosti přinášejí nějaká pozitiva?) dodržují jediné: termíny dávek z našich daní. Před chvílí jsem viděl tzv. róma, jak si to pěkně štráduje přes náměstí a co myslíte, měl roušku?
icon | 19.03.20 19:08:02  |  (8.0.24) | petr   re
Tipnu si… neměl. Ale zase abych byl nestranný tak je spousta našich českých kreténu, kteří jí také nenosí, ale od tohoto etnika se tak nějak očekává, že na to kašlou, ale dnes jsem viděl i romáky s rouškou.
icon | 19.03.20 20:20:50  |  (8.0.24) | Jirka   RE
Je fakt že dneska při průjezdu městem to dole bylo jak kdyby se nic nedělo. Skupinky lidí, roušky buď na krku a nebo vůbec. Pár jich mělo rozum a měli. Za to palec nahoru.
U tohoto problému je nevýhoda, že to neodskáčou ti co roušku nenosí, ale i ti na které prsknou.

Já nenosím pouze doma, na dvorku, zahradě a v autě jinak ano. Nosím i jednorázové rukavice. Sranda je pak někde platit když máte v na telefonu otisk prstu pro aktivaci karty. :-) Ale to je to nejmenší.

Lidi mějte rozum a zodpovědnost. Ať jste bílý, černí, žlutý, zelený ...
icon | 21.03.20 14:25:24  |  (8.0.24) | Broumovák   vir
Tak jsem četl na internetu že někde již začal padat pokuty za nenošení roušek nebo jiné ochrany úst a nosu.Kéž by se to začalo uplatnovat i v Broumově.Spousta lidí nerespektuje nařízení vlády.
icon | 21.03.20 20:10:22  |  (8.0.24) | Petr   co státní orgány?
Přátelé dneska jsem několikrát jel služebně po ulici Soukenické a Na Příkopech, a jen jsem žasnul co mladých fracků je bez roušek a nemluvím o jejich houfování. Už jsem to nevydržel a skupinku jsem oslovil zda znají nařízení vlády o nošení roušek atd. Bylo hned vyřízeno drž hubu a starej se o sebe!! Tak si myslím ,že jsem splnil co jsem mohl. Pokud si tohle necháme stále líbit tak nevím jak to dopadne. Co na to policie popř. městská policie, nebo že by zrovna bylo při jejich průjezdu všechno v pořádku. Lidi jde o naše zdraví!!.
icon | 22.03.20 04:16:28  |  (8.0.24) | Broumovák   vir
Bohužel Petře mám stejnou zkušenost nezbývá než na tu pakáž zavolat policii. Díky nezodpovědným se viru budeme zbavovat hodně dlouho.Lidi chraňte svoje zdraví.Volat polici není udání ale prevence.Přeji krásný den a hodně zdraví.

Zapište Váš příspěvek do diskuze:
Jméno: (povinné)
E-mail:  
Předmět: (povinné max.255 zn.)
Zpráva:
Icon1
Icon2
Icon3
Icon4
Icon5
Icon6
Icon7
Icon8
Icon9
Icon10
Icon11
Icon12
Icon13
Icon14
Před odesláním příspěvku vyjadřete svůj souhlas s dodržováním pravidel fóra zapsáním slova ANO   
IP ze které bude odeslán příspěvek je 172.18.0.25 (nginx-proxy.nginx-proxy)
Pro zvýraznění textu můžete použít značky:
[B] = tučné - začátek, [/B] konec( např. [B]text[/B] ) [I] = kurzíva - - začátek, [/I] konec ( např. [I]text[/I] ) nebo smajlíky :) a :(
Provozovatel stránek neodpovídá za obsah uveřejněných příspěvků. Za uveřejnované příspěvky zodpovídají jejich autoři.
Uveřejněním příspěvku do diskuse vyjadřuje autor souhlas s pravidly fóra.
Pravidla fóra