Děje se

MICRONET ; inzerce nase.broumovsko.cz
Broumovské diskuzní fórum

Diskuzní téma:
 
icon | 20.03.20 23:47:42  |  (8.0.24) | Marie   Já husa hloupá!
Jak dnes říkal Babiš: "Dnes přišlo jedno letadlo, zítra přijede další..." a já hloupá jsem si vždycky myslela, že letadla lítaj....jo a nezapomeňte poděkovat za roušky (které jste si doma ušili) Zemanovi, "který měl vždy excelentní vztahy s Čínou...". Takže Díky Milouši...
icon | 21.03.20 00:19:30  |  (8.0.24) | Marie   I já tomu nějak přestávám rozumět
Po internetu koluje nahrávka s poplašnou zprávou o úplném zákazu vycházení. Jde o fake news, oznámil Bureš.
Policie bude prý autora stíhat za šíření poplašné zprávy!
Kdo teda povede krizový štáb když teda zavřou jeho šéfa?
Pokud jsem sledoval dnešní zprávy tak první o možnosti úplného zákazu vycházení mluvil Prymula.
icon | 21.03.20 08:43:22  |  (8.0.24) | .-.   Mě se vůbec líbí,
jak Andrejko, má-li něco říci z hlavy, upadá do toho čechoslovakizmu, jako obvykle kdysi Gustáv! A včera, při slavnostním vítání čínského letadlo, opravdu chyběli jen ti Pionýři s rudými šátečky.
icon | 22.03.20 07:13:19  |  (8.0.24) | Pavel   Neměla vyděsit, tvrdí o poplašné nahrávce žena. Přihlásila se policii
Policii se přihlásila žena, která šířila nahrávku informující o chystaném plošném zákazu pohybu. Tvrdila, že nahrávka byla soukromá a neměla vyděsit. Ženě za šíření poplašné zprávy hrozí osm let vězení.

Zdroj: https://www.idnes.cz/zpravy/domaci/koronavirus-cesko-sireni-poplasna-zprava-nahravka-zena-vezeni-policie.A200321_210512_domaci_kane

A připojím jeden názor z Facebooku, který bych hned podepsal:

Za co prosím mám být té Číně vděčný? Za to že podcenila virus, který se z jednoho čínského města rozšířil do celého světa? Nebo za to, že o viru dlouho lhala a nedovolila se světu na něj pořádně připravit? Nebo za to, že v počátku přijala zdarma pomoc celého světa a teď to samé zboží prodává světu buď za nejvyšší nabídku, nebo podle toho, jak jste či nejste loajální k čínským komunistům?

To mi na žádný vděk nepřijde. Víte za co jsem vděčný já? Za českou mentalitu. Za to české brblání, které s časech krize změní v touho pomáhat. Za tu českou mentalitu, která vede k tomu, že zatímco ve stejné situaci Američané vykupují obchody se zbraněmi, Češi šijí pro své sousedy a seniory roušky. Za českou mentalitu, která neustálou nespokojenost se vším, v době krize promění v zodpovědnost, se kterou desetitisíce lékařů, hasičů, policistů, vojáků, vědců a spousty dalších profesí, pracují a pomáhají na 150%.

Za tohle jsem vděčný. Ale fakt nebudu vděčný totalitnímu režimu, který svým lhaním a nezodpovědností způsobil celosvětovou krizi a teď z ní těží, co se dá.

Zapište Váš příspěvek do diskuze:
Jméno: (povinné)
E-mail:  
Předmět: (povinné max.255 zn.)
Zpráva:
Icon1
Icon2
Icon3
Icon4
Icon5
Icon6
Icon7
Icon8
Icon9
Icon10
Icon11
Icon12
Icon13
Icon14
Před odesláním příspěvku vyjadřete svůj souhlas s dodržováním pravidel fóra zapsáním slova ANO   
IP ze které bude odeslán příspěvek je 172.18.0.25 (nginx-proxy.nginx-proxy)
Pro zvýraznění textu můžete použít značky:
[B] = tučné - začátek, [/B] konec( např. [B]text[/B] ) [I] = kurzíva - - začátek, [/I] konec ( např. [I]text[/I] ) nebo smajlíky :) a :(
Provozovatel stránek neodpovídá za obsah uveřejněných příspěvků. Za uveřejnované příspěvky zodpovídají jejich autoři.
Uveřejněním příspěvku do diskuse vyjadřuje autor souhlas s pravidly fóra.
Pravidla fóra