Děje se

MICRONET ; inzerce nase.broumovsko.cz
Broumovské diskuzní fórum

Diskuzní téma:
 
icon | 06.04.20 08:54:28  |  (8.0.24) | Jakub   Hřiště
Dobrý den,
Rád bych se zeptal jak je to s novým hřištěm vedle fotbalového.
O víkendu tam pár lidí na hřišti je ale je to zamceny a v týdnu je to stále zamceny jak je tedy možný že pár vyvolených může chodit na hřiště které je dotované takže město na to nemá aby udelovalo někomu výjimku. Bohužel odpověď jsem nedostal ani když jsem psal na FB Broumov tak snad tady děkuji.
icon | 06.04.20 11:19:54  |  (8.0.24) | Pavel   Hřiště
Nevím kam jsi všude psal a proč vlastně, když jsou informace volně dostupné na webu města. Najdeš tam i telefonní čísla na která můžeš zavolat a zeptat se. U hřiště je i informační tabule. Ono je však jednodušší anonymně napsat a přitom vyvolat pochybnosti o tom, jak to vlastně (ne)funguje.

Fotbalové hřiště má provozní dobu 08.00–21.00 hod. ve dnech pondělí–pátek, v sobotu od 8.00–16.00 hod. Neděle a státní svátky zavřeno, případné využití po předchozí dohodě s provozovatelem.

https://www.broumov-mesto.cz/sportovni-areal-emericha-ratha/d-10965
icon | 06.04.20 13:33:39  |  (8.0.24) | Petr   RE
A nemají být náhodou sportoviště stále uzavřené?
icon | 06.04.20 17:54:53  |  (8.0.24) | Občan   Jedna paní povídala
Jedna paní povídala, že kvůli potravinové krizi, která bude důsledkem koronavirové epidemie, Technické služby města fotbalové hřiště zorají a město tam vysází brambory, protože teď nebude klíčové odpovídat na otázku "A co děti, mají si kde hrát?", nýbrž bude klíčové odpovědět na otázku "A co děti, mají co žrát?".
icon | 09.04.20 13:39:26  |  (8.0.24) | Broumowak   Pro pověřenou odobu
Zajímalo by mne a ne asi jenom mne kolik pan J.C.zaplatil městu za odvoz dříví ze hřiště Tuzmese,nikde jsem se nedozvedel na stránkách Města že by bylo výběrové rizeni na odvoz.Má ho u baráku min.25 M3.od tam tud?
icon | 09.04.20 13:39:33  |  (8.0.24) | Broumowak   Pro pověřenou odobu
Zajímalo by mne a ne asi jenom mne kolik pan J.C.zaplatil městu za odvoz dříví ze hřiště Tuzmese,nikde jsem se nedozvedel na stránkách Města že by bylo výběrové rizeni na odvoz.Má ho u baráku min.25 M3.od tam tud?
icon | 09.04.20 14:32:12  |  (8.0.24) | Jirka   Broumowaku
A co s tím má společného Město Broumov? Ach ta závist...
icon | 09.04.20 14:38:11  |  (8.0.24) | Koloděj   Broumowáku
Nevím kdo je pan J.C. a ani mě nezajímá kolik má dřeva a kde ho vzal. Jestliže spatřujete nějaké protiprávní jednání, řešte to na kompetentních místech. Jinak jděte víte kam.
icon | 09.04.20 14:59:09  |  (8.0.24) | For all   Informace
Pro všechny, co mají dotazy a chtějí na ně odpověď města, tak pro ty má město na svých webovkách "dotazy". Tam vám odpoví ti, kteří o tom něco ví. Domáhat se odpovědi na této drbárně nemá smysl, tady se každý může jmenovat starosta nebo Lojza, vždyť je to jedno. Z toho tedy plyne, že podstatou dotazu není získání odpovědi, ale vyvolání závisti.
Pokud vím, hřiště vedle fotbalového se nezamyká, takže netuším, co za blbosti tady kdo řeší. Pokud dodržíte nařízení vlády, tak můžete venkovní sportoviště využívat dle libosti. Samozřejmě v souladu s provozním řádem, to je jasný. A Tužme se není města, je to Slovanu, stačí kouknout na katastr, pro Neználky stačí zadat www.ikatastr.cz

Zapište Váš příspěvek do diskuze:
Jméno: (povinné)
E-mail:  
Předmět: (povinné max.255 zn.)
Zpráva:
Icon1
Icon2
Icon3
Icon4
Icon5
Icon6
Icon7
Icon8
Icon9
Icon10
Icon11
Icon12
Icon13
Icon14
Před odesláním příspěvku vyjadřete svůj souhlas s dodržováním pravidel fóra zapsáním slova ANO   
IP ze které bude odeslán příspěvek je 172.18.0.25 (nginx-proxy.nginx-proxy)
Pro zvýraznění textu můžete použít značky:
[B] = tučné - začátek, [/B] konec( např. [B]text[/B] ) [I] = kurzíva - - začátek, [/I] konec ( např. [I]text[/I] ) nebo smajlíky :) a :(
Provozovatel stránek neodpovídá za obsah uveřejněných příspěvků. Za uveřejnované příspěvky zodpovídají jejich autoři.
Uveřejněním příspěvku do diskuse vyjadřuje autor souhlas s pravidly fóra.
Pravidla fóra