Děje se

MICRONET ; inzerce nase.broumovsko.cz
Broumovské diskuzní fórum

Diskuzní téma:
 
icon | 23.05.20 20:36:10  |  (8.0.15) | david   strom
Paní radní která máte starost přes naši zeleň,zvýhněte prdel z toho křesla na úřadě a běžte se podívat na Spořilov na strom s pěkným balem,který by se dal zachránit.Však výsadba stála jen pár tisíc,ale i tak se prezentujete jako město stromů.
icon | 23.05.20 22:25:48  |  (8.0.15) | Honza   pane davide
..."zvýhněte" prdel a jděte si bez anonymity fóra o problému popovídat na MÚ. Takto jen plácáte do tmy. Netvrdím, že mám pravdu, ale styl celého vašeho příspěvku vypadá, že je ovlivněný nějakými látkami, se kterými si vaše tělesná schránka moc neporozuměla :-) Tím netvdím, že nemáte pravdu, jestli je na Spořilově něco v nepořádku s nějakým stromem. Váš příspěvek ale bohužel vyznívá poněkud směšně.
icon | 24.05.20 09:13:12  |  (8.0.15) | david   strom
Honzo asi jsem jednal unáhleně,ale jak jsem se včera dozvěděl jak to bylo tak mě vzal vztek.Takže ta firma co dělá terénní úpravy vyryla tento mladý strom i s pořádným balem.Nebylo by tedy nic složitého udělat někde jámu a ten mladý strom zasadit.Leží u hospody Dřevěnka a každý tvrdí že by se přez jeho mládí ujal.Kdyby ho aspoň odvazli,ale on tam leží a pomalu schne.Nejsem sám kdo nad tím kroutí hlavou.Možná to někomu připadne jako malichernost,ale mě rozhodně né.Co vy na to p.Lukašáková?
icon | 24.05.20 22:16:08  |  (8.0.15) | Honza   Strom
OK, díky za vysvětlení. Třeba se vaše aktivita ujme. Jen si stále nemyslím, že toto je to správné místo.
icon | 25.05.20 12:45:19  |  (8.0.15) | Starosta   Strom
Strom stál v trase budoucí cesty a tedy byl odstraněn. Nejsem přesvědčen, že se po přesazení uchytí, ale můžeme se o to pokusit. Myslím si, že v lesní školce na Pasách prodávají slušné lípy po 150 korunách s větší šancí na úspěch.
Každopádně, netuším, jak "david" přišel na to, že zrovna Monika Lukašáková odpovídá za zeleň či kácení stromů. Tedy jak píše "Honza", tohle není správné místo na správné a korektní informace. Příště se dotazujte na stránkách města a odpověď bude správná i s odpovědí na to, kdo odpovídá v našem městě za zeleň - Technické služby.
icon | 25.05.20 13:21:51  |  (8.0.15) | david   strom
Měl jsem za to ,že životní prostředí má tato paní.Byl jsem asi špatně informován.Dobře stál v cestě,ale projekt o výstavbě je určitě starší než sám strom.Já jsem naopak přesvědčen,že kdyby se jednalo o okamžitém přesazení dopadlo by to dobře.Jsem rád,že se o to pokusíte.Leží tam jak potvora týden.No to je argument,že se na pasách dají koupit nové stromy.Ale pane starosto takový strom neroste jako bambus.Chvíli to trvá.Ale to jistě víte,když jsme to město stromů.
icon | 26.05.20 13:28:32  |  (8.0.15) | david   strom
Tak Honzo už je to vyřízeno-likvidace.
icon | 26.05.20 16:06:49  |  (8.0.15) | Jaroslav Baník   neumí český, ale stěžuje si
Pane Davide (notorický stěžovateli), uvědomujete si, že termíny ZVYHNĚTE a PRDEL jsou pouze řečnické a vůbec se nepoužívají v písemnosti a to i když máte vztek. Oba se dají vyjadřit slušnějí ZDVIHNĚTE, ZADEK.
Jinak je dobré, že si všimáte negativních záležitostí.
icon | 26.05.20 16:11:57  |  (8.0.15) | Jaroslav Baník   Vyčítám češtinu a sám dělám chybu
neumí česky,..... takže krátké tvrdé Y resp. Ypsilon
icon | 27.05.20 09:38:05  |  (8.0.15) | david   každý
uděláme chybu Jardo.Ale docela si protiřečíš.Na jedné straně jsem stěžovatel a poté je dobré,že si všímám negativních záležitostí.A o to mě hlavně jde.I když vím,že tady se nic nevyřeší.Možná jen nějaký impuls.

Zapište Váš příspěvek do diskuze:
Jméno: (povinné)
E-mail:  
Předmět: (povinné max.255 zn.)
Zpráva:
Icon1
Icon2
Icon3
Icon4
Icon5
Icon6
Icon7
Icon8
Icon9
Icon10
Icon11
Icon12
Icon13
Icon14
Před odesláním příspěvku vyjadřete svůj souhlas s dodržováním pravidel fóra zapsáním slova ANO   
IP ze které bude odeslán příspěvek je 172.18.0.25 (nginx-proxy.nginx-proxy)
Pro zvýraznění textu můžete použít značky:
[B] = tučné - začátek, [/B] konec( např. [B]text[/B] ) [I] = kurzíva - - začátek, [/I] konec ( např. [I]text[/I] ) nebo smajlíky :) a :(
Provozovatel stránek neodpovídá za obsah uveřejněných příspěvků. Za uveřejnované příspěvky zodpovídají jejich autoři.
Uveřejněním příspěvku do diskuse vyjadřuje autor souhlas s pravidly fóra.
Pravidla fóra