Děje se

MICRONET ; inzerce nase.broumovsko.cz
Broumovské diskuzní fórum

Diskuzní téma:
 
icon | 02.08.20 00:16:48  |  (8.0.3) | Broumovak   Neukazneni ridici na ulici Tr. Třída Soukenicka
Vazeni Broumovaci. Upozornuji Vas ze mi dochazi trpelivost stim jak nekteri jezdite rychle po ulici tr. Třída Soukenicka. Nekteri jezdi i vice jak 100km/h a hlavne v podvečer. Nejen ze tu behaji děti a taky je z vasi rychlosti pekny hluk. Nechápu proc policie meri rychlost u vyjezdu z mesta a nemeri take tady u hasicarny. To by koukali kolik jich tu jezdi bez ridicaku a nebo rychle. To b se mestska pokladna plnila. Az mi dojde trpelivost tak si ty magory najdu a muzou si shánět novou sadu pneu. Jezdete si rychle mimo obec!!!
icon | 02.08.20 10:11:45  |  (8.0.3) | Knedlik   Auta, řidiči a spol.
Řidiči bez řidičáku, auta bez techničáku, SPZ vpředu se mnohdy neshoduje s SPZ vzadu, Soukenická ulice - no kdopak to asi může být? A co je jim Policie schopna vzít, když žádný zabavitelný doklad nemají. Ještě jedna indicie - tito závodníci u Penny zásadně parkují těsně vedle vchodu, ve vjezdu k rampě. Kdyby před vchodem nebyly ty sloupky, tak si zajedou až dovnitř. No a při odjezdu si na parkovišti natrénují styl jízdy, který pak uplatňují ve zmíněné Soukenické ulici.
icon | 02.08.20 12:15:14  |  (8.0.3) | Broumovák 1   je to smutné
Přitom to je tak jednoduché je u Penny zkontrolovat při parkování u dveří.
Ale to by Sbor ozbrojených zedníků musel chtít. Lepší je ve čtyřech stát za plotem u pyramidy a měřit, zda někdo neohrožuje životy nás všech drastickou rychlostí 58 km/hod. Státní Policie taky nic, všichni se raději otočí. Ale na dědu ve Š 120 si troufnou. Je to moc smutné...
icon | 03.08.20 11:36:55  |  (8.0.3) | občan X   jednoduché
Tak proč se nepřihlásíte do řad MP, či PČR a nejde jim říct a ukázat, že mají měřit rychlost v Soukenické a kontrolovat parkování u Penny ? A já bych ještě přidal parkování u VEBY v Olivětíně....jo aha, tam parkuje většina zde píšících blbě (na trávě, na zastávce, v křižovatce...) a to se může...
icon | 03.08.20 12:54:04  |  (8.0.3) | petr   re
U véby se parkovat na trávě a v křižovatce může, to je něco uplně jiného.
icon | 03.08.20 14:25:24  |  (8.0.3) | Pamětník   Bejvávalo
Za starejch časů by ty uličníky policajt Hála vytáhnul z auta, seřezal je pendrekem a byl by na půl roku klid. Za půl roku by to musel opět zopakovat.
icon | 03.08.20 18:49:13  |  (8.0.3) | z náměstí   auta
Nesváděla bych to na jen na Soukenickou a její obyvatele. Koukněte v noci na ulice k náměstí a od náměstí. Volat policii nemá smysl, než vezmu mobil do ruky už jsou pryč. Obvykle nesoukeničtí mladíci v lepších autech. Tedy nemyslím nijak super, ale lepší než co stává večer u Penny.
icon | 07.08.20 14:32:03  |  (8.0.3) | Eva   Je to marný...
Abych pravdu řekla, tak mě ti místní spoluobčané též pěkně s...u. Ale možná víc mě irituje nečinnost místního spolku Pomáhat a chránit. Na Lidicke nemůžete mít ani ventilacku otevřenou, jak jsou ti upracování spoluobčané po nocích ohleduplni. A když na ně houknete, zda by se nechtěli přesunout k sobě pod okna a tam dělat bordel, tak vás tak otituluji, že se nestačíte divit. Hlavně, že jsou všude kamery za šílený prachy, že?
A to že tu lítají 100 km/h a podle zvuku aut s jistě "platnou" technickou, o tom není pochyb. Rámus to dělá šílený. Nechápu, proč ti policajti se jednou nepostaví a hezky všechny nezkontrolují? To se čeká, až tu s tou stojí ohleduplnou jízdou někoho sejmou?
icon | 08.08.20 09:14:59  |  (8.0.3) | david   MP
Ale když pak čtete činnost městské policie v Broumovských novinách to je zážitek.
icon | 08.08.20 10:11:32  |  (8.0.3) | petr   re devid
Já si ty úspěchy pročítám buď po večerech namísto akčních filmů, nebo když chodím na Mikuláše převlečený za čerta, tak je předčítám zlobivým dětem.
icon | 10.08.20 17:07:53  |  (8.0.3) | Občan   Re:
Zatímco MP odebírá kozu z nevhodných podmínek, naši tmavší spoluobčané si z ulic Broumova dělajÍ závodní dráhu.
icon | 10.08.20 18:27:34  |  (8.0.3) | Broumovák   řidiči
Onehdy jsem upozornoval MP že řídí cikán který vyšel z páté třídy základní školy.Policista vytáhl asi tři papíry A 4 našel jméno a jeho odpověď mne překvapila > Jo mi to víme ale dělat s tím nic nemůžeme to je ta legislativa.
A jináč když jsem je potřeboval tak mi během pěti hodin našli pachatele.Né vždy se za daří. Přeji krásný letní večer.

Zapište Váš příspěvek do diskuze:
Jméno: (povinné)
E-mail:  
Předmět: (povinné max.255 zn.)
Zpráva:
Icon1
Icon2
Icon3
Icon4
Icon5
Icon6
Icon7
Icon8
Icon9
Icon10
Icon11
Icon12
Icon13
Icon14
Před odesláním příspěvku vyjadřete svůj souhlas s dodržováním pravidel fóra zapsáním slova ANO   
IP ze které bude odeslán příspěvek je 172.18.0.25 (nginx-proxy.nginx-proxy)
Pro zvýraznění textu můžete použít značky:
[B] = tučné - začátek, [/B] konec( např. [B]text[/B] ) [I] = kurzíva - - začátek, [/I] konec ( např. [I]text[/I] ) nebo smajlíky :) a :(
Provozovatel stránek neodpovídá za obsah uveřejněných příspěvků. Za uveřejnované příspěvky zodpovídají jejich autoři.
Uveřejněním příspěvku do diskuse vyjadřuje autor souhlas s pravidly fóra.
Pravidla fóra