Děje se

MICRONET ; inzerce nase.broumovsko.cz
Broumovské diskuzní fórum

Diskuzní téma:
 
icon | 02.09.20 20:33:07  |  (8.0.3) | BedaK   Pošta
Může mi někdo vysvětlit proč skoro pokaždý, když jedu něco řešit na poštu tak vidím za poštou bandu poštovních slepic jak si vyhulujou zobáky a na poště fronta až někam do pr** a funguje jedno okýnko? Nějak nechápu jak je možný že maj přes den několik pauz na cigáro. Je to státní podnik a přestávky jsou předpokládám jasně daný. Nehledě na to, že jsou tam příjemný jako prášky na blití. Speciálně jedna mě tam točí už delší dobu. Blonďatá madam na který je vyloženě vidět, že je nasraná jen k ní někdo jde.. Asi by chtělo to tam trochu celý dát do latě. Výjimkám se omlouvám - pokud teda nějaký jsou...
icon | 03.09.20 10:24:16  |  (8.0.3) | ,,,---,,,   pošta
Kouří tam furt, to je fakt.

Mě ale víc štve papírkový systém. Už se mi stalo, že mi jedno pořadové číslo nestačilo. 4 okénka, 2 otevřená, 3 zákazníci a já potřebuju 2 papírky (sem patří smajlík, co koulí očima)
icon | 04.09.20 13:41:04  |  (8.0.3) | Smolyk   Pohoda
Já chodím na poštu jednou do roka a pohoda :-)

Nemám nikdy problém.
icon | 04.09.20 14:41:04  |  (8.0.3) | Karel   Pošta
Kouření v pracovní době si musí hlídat šéf,pokud tedy nekouří s nimi. Výmysl s čísly bohužel asi nebyl jejich,ale z vedení.
icon | 04.09.20 20:54:25  |  (8.0.3) | Ruda   Kašlete na Českou poštu
Českou poštu ke svému životu vůbec nepotřebuju. Používám internetové bankovnictví, e-mail, Skype, WhatsApp, Messenger a když chci poslat balík, využiju Zásilkovnu nebo PPL. V Broumově má Zásilkovna dvě kontaktní místa, jedním z nich je obchod Zdravotnické potřeby - Milan Sokol.
icon | 04.09.20 22:03:22  |  (8.0.3) | ---   Dotaz pro "Rudu"
A jak řešite (nebo řešit budete) situaci, když Vám přijde doporučeně úřední dopis?
icon | 05.09.20 07:38:01  |  (8.0.3) | david   pošta
Ty co kouří nedělají u přepášky,ale v expedici.
icon | 05.09.20 10:44:28  |  (8.0.3) | ,,,---,,,   dotaz pro Rudu
Jak posítáte dopis?
icon | 05.09.20 11:41:12  |  (8.0.3) | Pavel   Služby České pošty
Snažím se to řešit podobně jako Ruda. Na balíky preferuji Zásilkovnu a na dopisy využívám už několik let datové schránky. Ani s jedním nemám problém a velmi doporučuji. Spolehlivé, rychlé, průkazné a ve výsledku ušetříte. Občas některý úřad datové schránky ignoruje a tak si poštu zajít musím, ale oproti minulosti nemám problém ani se službami České pošty. Jak na vyřízením na pobočce, tak s doručováním domů. Pokud si už něco objednám u ČP, tak s doručením a vyzvednutím na poště. S vysloveně nepříjemnými "dámami za okýnkem" jsem se už dlouho nesetkal a i s tou popisovanou v prvním příspěvku se dá návštěva pošty zvládnout :-)
icon | 06.09.20 10:03:21  |  (8.0.3) | Koloděj   pro tři pomlčky
Jestliže máte datovou schránku, tak vám úřední dopis přijde do ní :)
icon | 06.09.20 15:05:01  |  (8.0.3) | Pavel   Datové schránky
Datové schránky - slouží nejen pro příjem dopisů, ale i pro odesílání a to nejen mezi úřady. Cena za poštovní datovou zprávu (PDZ) je nyní 15 Kč (včetně DPH). Výhody datovek výrazně převáží některé jejich nevýhody a pokud se schválí některé navrhované změny, tak nebude potřeba hledat žádné jiné řešení.

https://www.lupa.cz/clanky/datove-schranky-casem-prijdou-o-svuj-front-end-i-o-svuj-identitni-prostor/
icon | 07.09.20 12:01:13  |  (8.0.3) | SMS   Pro David
Není pravda - většinou tam postávaj právě ty ženský z přepážek. Jsou tam celkem často, zajdi se tam podívat. Je vysoká pravděpodovbnost, že na ně narazíš
icon | 07.09.20 12:06:14  |  (8.0.3) | SMS   Pro BedaK
Máš to dělat jako já - když máš lístek v ruce a vidíš na monitoru, že máš jít k blondýně, tak ho zahoď a vem si novej. Je to taková malá loterie. V případě výhry se nemusíš celou dobu co budeš u okýnka koukat na nafoukanej ksicht.. Časově je to trochu horší, ale když nespěcháš, vyplatí se to :D
icon | 07.09.20 13:04:05  |  (8.0.3) | ,,,---,,,   Koloději
Děkuji.
Mělo to být SOS, psala jsem bez brýlí a netrefila se.
icon | 07.09.20 13:05:52  |  (8.0.3) | ,,,---,,,   pro SMS
A když je otevřené jen jedno okýnko? To je potom lístečková loterie na prd :-)
icon | 07.09.20 18:41:14  |  (8.0.3) | SMS   Pro ---
Když jede jedno okýnko, tak je blondýna za poštou.. :D

Zapište Váš příspěvek do diskuze:
Jméno: (povinné)
E-mail:  
Předmět: (povinné max.255 zn.)
Zpráva:
Icon1
Icon2
Icon3
Icon4
Icon5
Icon6
Icon7
Icon8
Icon9
Icon10
Icon11
Icon12
Icon13
Icon14
Před odesláním příspěvku vyjadřete svůj souhlas s dodržováním pravidel fóra zapsáním slova ANO   
IP ze které bude odeslán příspěvek je 172.18.0.25 (nginx-proxy.nginx-proxy)
Pro zvýraznění textu můžete použít značky:
[B] = tučné - začátek, [/B] konec( např. [B]text[/B] ) [I] = kurzíva - - začátek, [/I] konec ( např. [I]text[/I] ) nebo smajlíky :) a :(
Provozovatel stránek neodpovídá za obsah uveřejněných příspěvků. Za uveřejnované příspěvky zodpovídají jejich autoři.
Uveřejněním příspěvku do diskuse vyjadřuje autor souhlas s pravidly fóra.
Pravidla fóra