Děje se

MICRONET ; inzerce nase.broumovsko.cz
Broumovské diskuzní fórum

Diskuzní téma:
 
icon | 15.09.20 08:51:46  |  (8.0.3) | david   důchodci
Nevadí,že byl po revoluci důchodový fond 350miliard korun,který si "půjčil" Klaus a nikdy ho nevrátil.Nevadí kuponová privatizace-největší podraz na lidi kteří se v tom nevyznali.Nevadí aféra topných olejů,OKD.Nevadí,že náš prumysl se zdevastoval a to co zbylo mají zahraniční firmy.Zemědělství v hajzlu,chovy prasat atd. rovněž.Nevadí,že nemáme ani vlastní vodu,cikáni mají vysněný komunizmus.Politici nemají žádnou zodpovědnost,co zkazili za to nemohou.O platech politiků a státních zaměstnancích(ve vyjímkách) taky paráda.Mohl bych pokračovat co nevadí,ale nejvíce za všechno mohou Důchodci,kteří asi za odpracovaných 45 let mají almužnu ze které nejde vyžít.A pokud jde o jednotlivce v důchodu,to je katastrofa.Nyní vláda (snad) přidá jednorázově 5000kč a je z toho národní pozdvyžení.My důchodci jsme naše děti určitě nezadlužili.Udělali jsme pro naše děti a vnoučata co jsme mohli,ale už to nejde.Taky budete jednou starý pak pochopíte.
icon | 15.09.20 14:57:30  |  (8.0.3) | Petr   Lidové moudro pro Davida
Lepší je se v mládí umr*at k smrti než vzpomínat v domově důchodců na pracovní úspěchy.
icon | 15.09.20 15:36:09  |  (8.0.3) | Pepan   Davidovi
Náš průmysl nejvíce zdevastovali s vaší pomocí komunisti od roku 1948. A po tom, jakýho slovenskýho nýmanda jste vy, ovce-důchodci, zvolili v minulých volbách do vlády by jste měli naopak 5000 zaplatit do státní kasy. Jestli nemůžes vyžít, napiš si Burešovi, třeba ti pošle koblihu!
icon | 15.09.20 17:00:53  |  (8.0.3) | david   tito nás zachrání
Petře a Pepane přečtěte si pozorně můj příspěvek.Já nehájím komouše ani jsem u nich nikdy nebyl,ale chci poukázat na ty zlodějny co se tady po revoluci udělaly,ale všechno svádět jen na komouše taky není dobré.Petře třeba se umrdej k smrti a v chorobinci zatím nejsem.Na Pepana nemá cenu reagovat,je hloupej.
icon | 15.09.20 17:52:35  |  (8.0.3) | kamil   davide
před volbami ukazuješ na chyby pana Klause, asi pan Babiš je tvůj GURU
icon | 17.09.20 09:33:14  |  (8.0.3) | náčelník Vinnetou   důchodci
Bureš jen zneužívá situace důchodců a kupuje si je za 5000 Kč !!!!
a ti mu to žerou a zase mu ve volbách dají hlas... to nevadí, že ty prachy jim vezme někde jinde....
icon | 17.09.20 10:58:54  |  (8.0.3) | Michal Hrubý   Pro Davida
Něco k tomu důchodovému fondu: https://www.mfcr.cz/cs/aktualne/v-mediich/2012/2012-07-11-vmediich-4914-4914
icon | 17.09.20 22:03:14  |  (8.0.3) | petr   re
Davide. Četl jsem tvůj příspěvek pozorně a myslím si, že ten ČOBOL pouze využívá situace, v jaké se důchodci nacházejí a také toho jak se k nim tady politici po revoluci chovali. Nenech se vysmát, pouze si Vás kupuje. Aby si o něm lidi říkali… Za BUREŠE bylo dobře, ale za to KALŮSEK nám drze poslal cca 40,-

A jen tak mezi námi, dát důchodcům 40 korun je opravdu výsměch, to se musí nechat.
icon | 18.09.20 09:42:16  |  (8.0.3) | david   pro Petra s malým pé
Mám dojem,že těch 5000 kč bylo schváleno v parlamentu,nevím kdo byl proti.Jinak jsem v prvním članku poukazoval hlavně na to,že nám už vlastně nic nepatří.Ty to nevidíš?A za komoušů jsme vyráběli snad úplně všechno.A dost se také stavělo.A nebýt těch (betonových džunglí) jak řekl Havel,tak polovina národa nemá kde bydlet.A ANO nevolím,ani komouše.
icon | 18.09.20 13:39:17  |  (8.0.3) | Jouda   Zadlužování
Důchodci si těch 5000 Kč jistě zaslouží. Mnoho z nich stejně ANO nevolilo a volit nebude a platí to i v případě zaslaných roušek. Dluhy nadělala vláda-minulá i současná. Nějak bylo a nějak bude,když peníze dojdou,tak se natisknou.

Zapište Váš příspěvek do diskuze:
Jméno: (povinné)
E-mail:  
Předmět: (povinné max.255 zn.)
Zpráva:
Icon1
Icon2
Icon3
Icon4
Icon5
Icon6
Icon7
Icon8
Icon9
Icon10
Icon11
Icon12
Icon13
Icon14
Před odesláním příspěvku vyjadřete svůj souhlas s dodržováním pravidel fóra zapsáním slova ANO   
IP ze které bude odeslán příspěvek je 172.18.0.25 (nginx-proxy.nginx-proxy)
Pro zvýraznění textu můžete použít značky:
[B] = tučné - začátek, [/B] konec( např. [B]text[/B] ) [I] = kurzíva - - začátek, [/I] konec ( např. [I]text[/I] ) nebo smajlíky :) a :(
Provozovatel stránek neodpovídá za obsah uveřejněných příspěvků. Za uveřejnované příspěvky zodpovídají jejich autoři.
Uveřejněním příspěvku do diskuse vyjadřuje autor souhlas s pravidly fóra.
Pravidla fóra