Děje se

MICRONET ; inzerce nase.broumovsko.cz
Broumovské diskuzní fórum

Diskuzní téma:
 
icon | 11.01.21 14:20:19  |  (8.0.24) | Broumowak   Parkování
Tak jsem dnes šel na procházku a opět parkuje u baráku ten pán s pivovaru s tou pivovarskou dodávkou(u fotb.hřiště) v křižovatce a ještě tam má další auto pod plachtou na silnici.A Tech.Služby tam nemají ani možnost vyhrnout chodník.Tak se chci zeptat co dělá naše MP pro to.Já když stojím u paneláku kde nemám hned tam mám od nich pozdrav za 300.-
icon | 11.01.21 15:08:15  |  (8.0.24) | Chameleon   Ha
A co je vám do toho kdo kde parkuje. Národ udavačů. Akorát vy jste bez koulí a bojíte se představit do telefonu na MP, tak volíte raději veřejný linč.
icon | 12.01.21 06:55:46  |  (8.0.24) | jup   Možné řešení
Souhlasím s Chameleonem. Buď zavolejte na MP a vyřešte to okamžitě nebo zkuste obor dopravy na městském úřadě a navrhněte jim, aby tam byla nainstalována značka zákaz stání. Věřte mi, že taky nejsem fanda kličkování kolem aut lidí, co si je můžou postavit na dvůr svého pozemku.
icon | 12.01.21 07:10:05  |  (8.0.24) | Martin Škoda   parkování
mohu se zeptat, čeho přesně se dopustil zmiňovaný pán s dodávkou? Co vím, tak tam není ani zákaz stání, ani zákaz zastavení. Od křižovatky je to cca 50 m, takže také bez problému. Pan Chovanec, který bydlel dole ve statku projížděl pravidelně s lesáckým autem a také vždy bez problému. Tak za co má být pán pokutován, ne li veřejně linčován?
icon | 12.01.21 07:42:41  |  (8.0.24) | Honza Kuchta   Parkování
Martine a co §25, ten už neplatí?
icon | 12.01.21 08:31:02  |  (8.0.24) | Martin Škoda   parkování
Ahoj Honzo, děkuji za reakci. Bezesporu odkazuješ na:

- Při stání musí zůstat volný alespoň jeden jízdní pruh široký nejméně 3 m pro každý směr jízdy.

V tomto případě parkuje každé 3 auto v Broumově špatně. To znamená, že například u sídliště by zaparkovala tak 1/3 aut.
icon | 12.01.21 22:48:05  |  (8.0.24) | invalida   parkování
Kdybychom měli volat MP ke každému parkování, nedělali by nic jiného. Zkuste sehnat místo pro ZTP. Je fakt skvělé jít v tomhle počasí do Lidlu přes půl parkoviště. Požádali jsme o parkovací místo u nás před domem. Máme ho, ale stejně nemáme kde parkovat. (soukromě vyhrazené místo mají jen ZTP+P)
icon | 13.01.21 09:30:15  |  (8.0.24) | Máša   Stání před nemocnicí
Mě tedy vadí stání u zábradlí před nemocnicí. Parkoviště velké (o kolik kroků je dál?), ale lenoši (zpravidla důchodci ), kteří si jdou koupit něco do lékárny stojí na nepřehledném místě na horizontu a před zatáčkou. Když to policie není schopna kontrolovat takto, chtělo by to tam dát aspoň značku zákaz zastavení (třeba by to trochu pomohlo).
icon | 13.01.21 21:20:28  |  (8.0.24) | Pepin   parkování
Souhlas s Mášou. Před tou nemocnicí může nechat auto fakt jen vemeno. Je tam horizont a před zatáčkou. Bohužel, těch vemen tam stojí čím dál víc.
icon | 15.01.21 07:17:35  |  (8.0.24) | Majk   Parkovani
Teď jste všichni chytrý .Tak když máme tak výborně městské zastupitelstvo tak proč smetli ze stolu plánované parkoviště na proti okalum u Větrolamu.Hlavne že se staví nové hřiště bez příslušných parkovacích míst.
icon | 15.01.21 16:54:58  |  (8.0.24) | Honza Kuchta   Parkování
Jak souvisí parkoviště u okálů a hřiště se stáním před nemocnicí? To jako že by tam lidi odstavili auto a šli si do špitálu pro léky? Super.
icon | 15.01.21 17:13:34  |  (8.0.24) | Jan   Parkování
Parkoviště proti okalům u Větrolamu nesmetlo městské zastupitelstvo, ale navržené řešení se nelíbilo lidem sousedícím s navrhovaným parkovištěm. Nikdy se ještě nestalo, že by parkoviště u Emericha Ratha bylo plné aut. Je to jen o pohodlnosti lidí, organizaci, přístupu provozovatele a policii.
icon | 16.01.21 16:41:10  |  (8.0.24) | Jiří   Parkování
Milej zlatej Jane ještě aby bylo parkoviště u hřiště Emericha Ratha plný když všichni stáli budto na Tužmese který tam už podotýkám není a nebo na příjezdové silnici ke hřišti.Tak a ted jsem zvědav co na to řekneš? A hlavně jak to bude naše policie hlídat dle §25 a organizátoři fotbalu.
icon | 05.02.21 07:09:12  |  (8.0.24) | Pro všechny   Parkovani
Včera jdu kolem a opět parkoviště Jiráskova ulice u hřiště.Kur...a dejte si to na zahradu jako všichni nebo budu volat M.P. To sami za rohem Pan Kominík taky parkoviste místo cesty .a ještě před zatáčkou.A já opět u paneláku za špatně stání pozdrav.

Zapište Váš příspěvek do diskuze:
Jméno: (povinné)
E-mail:  
Předmět: (povinné max.255 zn.)
Zpráva:
Icon1
Icon2
Icon3
Icon4
Icon5
Icon6
Icon7
Icon8
Icon9
Icon10
Icon11
Icon12
Icon13
Icon14
Před odesláním příspěvku vyjadřete svůj souhlas s dodržováním pravidel fóra zapsáním slova ANO   
IP ze které bude odeslán příspěvek je 172.18.0.25 (nginx-proxy.nginx-proxy)
Pro zvýraznění textu můžete použít značky:
[B] = tučné - začátek, [/B] konec( např. [B]text[/B] ) [I] = kurzíva - - začátek, [/I] konec ( např. [I]text[/I] ) nebo smajlíky :) a :(
Provozovatel stránek neodpovídá za obsah uveřejněných příspěvků. Za uveřejnované příspěvky zodpovídají jejich autoři.
Uveřejněním příspěvku do diskuse vyjadřuje autor souhlas s pravidly fóra.
Pravidla fóra