Děje se

MICRONET ; inzerce nase.broumovsko.cz
Broumovské diskuzní fórum

Diskuzní téma:
 
icon | 10.02.21 09:46:42  |  (8.0.24) | Libor   britská mutace
Na Náchodsku už řádí britská mutace. Počet mrtvých v náchodské nemocnici od října 270, předevčírem 251....přestává být prdel..
icon | 10.02.21 13:52:56  |  (8.0.24) | Honza   ve skutečnosti ...
Ve skutečnosti ty čísla jsou irelevantní. Do úmrtí s covidem se počítají i lidé, kteří zemřeli na infarkt, rakovinu, pří autonehodě apod. Nemocnice totiž za každé úmrtí s pozitivním testem na Covid dostane peníze. Tudíž téměř každý je pozitivní. Řekl to i sám Blatný.
Covid, ačkoliv je nemoc, tak více než nemoc je trigger pro změnu, která je fakt potřeba. Spoustu lidí to bolí a spoustu lidí to ještě bude bolet mnohem více. Nebudeš akceptovat změnu, tak máš prostě smůlu! Dost bylo lenosti a dost bylo iracionálního jednání. Všichni Babišové, Zemani a jimi podobní psychopati musí z kola ven. Čím dál více se to ukazuje a pevně věřím, že za nedlouho se to ukáže v celé nahotě.
icon | 10.02.21 15:07:17  |  (8.0.24) | Jana   Honzo
Z lidí jako ty je mi na zvracení. Nemocnice plné nemocných a kdejaký chytrák tvrdí, že umírají na něco jiného. Z Náchoda převážejí nemocné pryč, protože už nejsou postele. Po 14 dnech je pacient prohlášený za negativního, i když je ještě na kyslíku.

Celá Evropa má lockdown a my tady řešíme uzavřené sjezdovky a demonstrujeme za otevření hospod. Z pohledu zvenčí to vypadá, že jsme se zbláznili.

Mě zemřel bratr. Kovidový zápal plic ho v podstatě udusil. Táta dvou synů, děda šesti vnoučat. Ještě v létě s nimi hrál fotbal. S ničím se neléčil. Nemohli jsme mu ani na pohřeb, už jsme se nevešli do limitu
icon | 10.02.21 16:56:42  |  (8.0.24) | Knedlik   Honzo
Předlož jediný důkaz, že Blatný řekl, že nemocnice dostávají peníze za každé úmrtí s covidem.
icon | 10.02.21 20:18:35  |  (8.0.24) | Libor   Honza je debil
Mám známé na covidovém oddělení v Náchodě, týdně deset mrtvých, doporučuji Honzovi se tam podívat nebo tam jít na brigádu.Padají tam na držku, denně bojují na 172 lůžkách o život nemocných a lidi jako Klaus a Zeman chodí bez roušek a plivou na všechno. Honzo, běž se tam podívat, co se děje, teď to svinstvo skutečně dorazilo k nám, To, co bylo v Itálii na jaře, máme teď,
icon | 11.02.21 10:34:20  |  (8.0.24) | petr   re
Honzo podívej se na celkový počet zemřelých za rok 2020. Jedná se o nějakých 18 000 zemřelých navíc oproti průměru mezi lety 2011 a 2019 a to nejde nijak okecat a být tebou tak to moc nezlehčuju.

Babiš a Zeman jsou hovada o tom žádná.
icon | 11.02.21 11:21:33  |  (8.0.24) | Honza   pokud ...
Pokud byste si pečlivě přečetli můj text, tak jsem nic nezlehčoval, nepopíral. Jinými slovy jsem napsal to, že Covid ukázal, jak je nemocný systém a potažmo celá společnost. To je vše. Ovšem rozumím, že pokud se někdo vymkne mainstreamu, tak je za to náležitě a agresivně odměněn. A je to naprosto logické, když se na nás řine takové penzum agresivity ze všech médií, tak by bylo asi něco špatně, kdyby do toho korporace lili takové neuvěřitelné peníze a nefungovalo by to.
Nyní už není otázka jestli se v nejbližší době zhroutí systém, otázka je, jestli to bude tento rok anebo rok 2022. Bankovní sektor se hroutí, průmysl, to jsou 2 pilíře na kterých stojí business a když k tomu připočteme totální nedůvěru ve vlády v euroatlantické společnosti? Hmm, tak tato prognóza je na jednu stranu pozitivní a na druhou stranu negativní. Je jen otázkou za jaký konec to každý jednotlivec uchopí.
Doufám, že se systém nepohne do Orwellova 1948, pokud to stáhneme na dnešní dobu, tak se zdá, že bude technokracie(ona už teda částečně je) a to znamená nesvobodu. Doufám, že se systém nastaví tak, že lidi nebudou ovládáni technologií, ale že lidé budou technologii ovládat.
A na závěr drobné zlehčení situace. V tomto kontextu je nárůst smrtnosti o 7% skutečně závažné téma? A je vyšší smrtnost dána 100% covidem anebo se zde projevuje i sociální frustrace z nedostatku kontaktů, které jsou pro lidi naprosto fundamentální záležitost pro zdravý? Nevím , jen to jen názor, který ve zdravé společnosti nikdo nepopírá a už vůbec na to nikdo neútočí. Vlivem sociálních sítí toto ale bohužel téměř vymizelo. Třeba to tak zase nebude. Uvidíme :)
icon | 11.02.21 12:10:46  |  (8.0.24) | Petr David   Pro Honzu
Právě jsem se dozvěděl, že zemřel můj třetí kamarád, zemřel na covid, nikoli s kovidem! Jeho stav jsem znal a tak si myslím, že by tady byl ještě dlouhou řadu let a proto považuji větu: " Do úmrtí s covidem se počítají i lidé, kteří zemřeli na infarkt, rakovinu, pří autonehodě apod." jako zcela čítankové nepochopení situace.
To, co bude s ekonomikou nikdo neví, pochopitelně se může vzpamatovat, což se o mrtvých napsat už nedá.
Místo vět, které jsou plné cizích slov přijďte s něčím povzbudivým, poraďte nám řešení.
icon | 11.02.21 13:12:15  |  (8.0.24) | zmatená   Honzo
Když už chce někdo napsat dlouhý, vzdělaně působící text plný odborných termínů, měl by si to po sobě zkontrolovat. I pravopis i fakta.
-Orwell napsal 1984.
-Nějak nechápu větu, že se na nás "... řine takové penzum agresivity ze všech medií.." Penzum (i pensum) = uložená práce, úkol, úloha.
-Pokud to stáhneme? Jako králíka?
-Bankovní sektor se hroutí, průmysl, to jsou 2 pilíře na kterých stojí business... Taky trochu zmatená věta. Co ta jednoslovná vložená věta?

- Když si člověk myslí, že druhé poučuje, měl by do srozumitelného jazyka přeložit třeba mainstream, fundamentální záležitost, business atd.
-Začněte ovládat technologie a příště si nechte text zkontrolovat počítačem. Sice nezařídí, aby text měl hlavu a patu, ale alespoň upozornní na pravopisné chyby a chybějící mezery.
icon | 11.02.21 13:29:32  |  (8.0.24) | diabetik   souhlas s P.D.
Souhlasím s tím, že třídění na S covidem a NA covid je naprosto nevhodné. Mám cukrovku už skoro 20 let. Beru léky a nijak mě neomezuje. Pocházím z dlouhověké rodiny, mám šanci na dalších 20-30 let života uprostřed dětí, vnoučat a pravnoučat. Umřela bych NA covid nebo na cukrovku zhoršenou covidem?

Ekonomická krize je problém, ale žijeme ve státě, kde nikdo hlady neumře. Věřte mi, že i s naprostým životním minimem se dá pár let přežit. Prostě se budeme zase chvíli oblékat v charitě a nakupovat jídlo v akcích.
icon | 11.02.21 14:07:30  |  (8.0.24) | Honza   pro zmatenou
Ještě bych doplnil, že záležitost pro zdravý má být měkké i > tzn. zdraví. Určitě by se tam toho našlo více...
Nikoho nepoučuji, nikoho nenabádám, aby začal přemýšlet anebo snad něco používat. Každého věc. Účel nebyl napsat vzdělaně působící text a masírovat si snad ego. Jen jsem vyjádřil svůj názor. Že píši rychle, nekontroluji po sobě, no a?. Tady to není nic formálního, nota bene je to anonymní. Tak proč ne?. Neočekávám žádný impakt, jen jsem vyjádřil názor, že ty čísla, která souvisí s covidem jsou irelevantní a rozvedl dále, možná až moc, myšlenky v korelaci na politicko-byznysovou situaci. Pro někoho ten text je možná složitější, pro někoho srozumitelný. Někdo bude hrubě proti, někdo se s ním zase ztotožní. Každý jsme nějaký, to co však nyní vnímám je, že jsme v zajímavé situaci, kdy buďto převáží lenost něco dělat s nesvobodou, která je čím dál více patrná a odchytíme to anebo budeme stále sedět u TV a PC, ládovat se sračkama z Lidlu a tupě souhlasit s naprostýma blbostma od lidí, kteří mají tolik deviací, že by Freud napsal další knihu s názvem: Je Babiš do Zemana zamilovaný?! aneb jak se ve stavu nouze soutěží státní zakázky bez výběrového řízení jako za doby opoziční smlouvy.
icon | 11.02.21 15:41:57  |  (8.0.24) | zmatená   Honzo
Nemasírujete si ego? Tak pro koho to píšete? Vaše projevy jsou tak zmatené, že i ten, kdo by se možná ztotožnil se v půlce ztratí. Kdekdo je líný to i dočíst, proto kritizuju způsob psaní.
icon | 11.02.21 16:17:33  |  (8.0.24) | Jarmila   Honzo
Covid určitě nezlehčovat

Zapište Váš příspěvek do diskuze:
Jméno: (povinné)
E-mail:  
Předmět: (povinné max.255 zn.)
Zpráva:
Icon1
Icon2
Icon3
Icon4
Icon5
Icon6
Icon7
Icon8
Icon9
Icon10
Icon11
Icon12
Icon13
Icon14
Před odesláním příspěvku vyjadřete svůj souhlas s dodržováním pravidel fóra zapsáním slova ANO   
IP ze které bude odeslán příspěvek je 172.18.0.25 (nginx-proxy.nginx-proxy)
Pro zvýraznění textu můžete použít značky:
[B] = tučné - začátek, [/B] konec( např. [B]text[/B] ) [I] = kurzíva - - začátek, [/I] konec ( např. [I]text[/I] ) nebo smajlíky :) a :(
Provozovatel stránek neodpovídá za obsah uveřejněných příspěvků. Za uveřejnované příspěvky zodpovídají jejich autoři.
Uveřejněním příspěvku do diskuse vyjadřuje autor souhlas s pravidly fóra.
Pravidla fóra