Děje se

MICRONET ; inzerce nase.broumovsko.cz
Broumovské diskuzní fórum

Diskuzní téma:
 
icon | 10.02.21 18:44:28  |  (8.0.24) | zmatená   pošta
Právě čtu v Mobilním rozhlase, že Česká pošta upravuje otvírací dobu, že budou mít v sobotu zavřeno. Vidím fakt dobře?
icon | 11.02.21 13:04:34  |  (8.0.24) | jirka   pošta
Tak si vyřídíme vše na poště od pondělí do pátku.
Žádný problém.
icon | 11.02.21 13:33:32  |  (8.0.24) | diabetik   pošta
Skvělý plán. Už si ani nepamatuju, kdy mi něco přivezli domů a teď budu ještě hledat, jestli dnes otvírají až v 10 nebo zavírají už v 16.
icon | 11.02.21 15:53:19  |  (8.0.24) | Pracující   Pošta
Když celý týden dojíždíš do práce a vracíš se večer,kdy máš jít na poštu,když bude v sobotu zavřeno???Opravdu super!!!!!Vše pro lidi!!!
icon | 12.02.21 13:01:16  |  (8.0.24) | Pepa   Pošta
Poště šéfuje Hamáček z ČSSD, tak si to lidé pamatujte, na podzim jsou volby. VŠE PRO LIDI
icon | 13.02.21 00:23:36  |  (8.0.24) | domorodec   pošta
Sedím si tak dneska celý den doma a teď večer koukám do schránky a dopoledne u nás byl pošťák s balíkem. Ani email ani sms předem.
icon | 13.02.21 08:59:43  |  (8.0.24) | jirka   domorodec
Pošta vždy informuje o pohybu balíku SMS a mailem.
Ty jsi se taky přidal ke stádu stěžovatelů na poštu ale problém bude asi na tvé straně.
Využívám služby české pošty v Broumově opravdu hodně let bez problémů.
icon | 14.02.21 10:23:15  |  (8.0.24) | domorodec   jirko
Sms nepřišla vůbec. Email 2 hodiny po tom, co u nás byl pošták. Ve schránce byla výzva s čímsi jako účtenka, kam mi pošťák napsal jméno s malými písmeny na začátku a ještě s chybou.

Poštu taky využívám často. Všechny vánoční dárky dodali v pořádku. Taky byly všechny balíky "na poštu" nebo "do balíkovny".

Otrávilo mě to, že každou chvilku zvoní a "mohli byste vzít balík sousedům" a když jsem já doma i sousedka, nikdo se nenamáhal zazvonit.
icon | 17.02.21 12:30:10  |  (8.0.24) | Pepe   Pošta
Také mám různé zkušenosti s doručováním, ale jak je známo - vše je v lidech. Poslední dobou ale ČP jde s kvalitou rapidně ke dnu. Dvojí doručování, omezení provozu pošty....
Zjišťoval jsem, na poště jak je možné, že dochází k uzavření sobotního provozu, když řada spoluobčanů z tohoto regionu dojíždí za prací, studenti do škol a tp. Bylo mi sděleno, že to bylo sice na návrh ČP, ale souhlas musel vydat starosta obce, nebo její vedení.
Opět jsem zjišťoval informace o tomto a dověděl jsem se, že pan starosta prohlásil, že v sobotu na poštu stejně nikdo nechodí a návrh podepsal.
icon | 17.02.21 17:56:10  |  (8.0.24) | Franta   ?
Od kdy starosta řídí poštu? Takže kdyby chtěl, otevřou i v neděli? Co je to Pepo za blbost. Tak ať teda zařídí, že bude otevřeno jako v loni, od rána do večera bez polední pauzy. Námět na volební kampaň v příštím roce - POŠTA OTEVŘENÁ 24/7
icon | 19.02.21 16:35:44  |  (8.0.24) | Pepe   Pošta
Pošta dává pouze návrh a záleží na starostovi, zda s tím bude souhlasit, výsledek jsem již psal. Kdyby s tímto starosta nesouhlasil, tak jak bylo uvedeno na Seznamu v jiných obcích, tak by ke změně nedošlo.

Zapište Váš příspěvek do diskuze:
Jméno: (povinné)
E-mail:  
Předmět: (povinné max.255 zn.)
Zpráva:
Icon1
Icon2
Icon3
Icon4
Icon5
Icon6
Icon7
Icon8
Icon9
Icon10
Icon11
Icon12
Icon13
Icon14
Před odesláním příspěvku vyjadřete svůj souhlas s dodržováním pravidel fóra zapsáním slova ANO   
IP ze které bude odeslán příspěvek je 172.18.0.25 (nginx-proxy.nginx-proxy)
Pro zvýraznění textu můžete použít značky:
[B] = tučné - začátek, [/B] konec( např. [B]text[/B] ) [I] = kurzíva - - začátek, [/I] konec ( např. [I]text[/I] ) nebo smajlíky :) a :(
Provozovatel stránek neodpovídá za obsah uveřejněných příspěvků. Za uveřejnované příspěvky zodpovídají jejich autoři.
Uveřejněním příspěvku do diskuse vyjadřuje autor souhlas s pravidly fóra.
Pravidla fóra