Děje se

MICRONET ; inzerce nase.broumovsko.cz
Broumovské diskuzní fórum

Diskuzní téma:
 
icon | 11.03.21 08:35:19  |  (8.0.24) | petr   SPUTNIK ZEMAN
Jestli jsem to dobře pochopil tak Zeman chce odvolat dva ministry a ředitelku SUKLU protože trvají na tom, že každá vakcína bez rozdílu i kdyby třeba z Marsu byla musí projít stejným řádným schvalovacím pokusem. Tady v praxi vidíte co ten zeman je za totálního čuráka, přitom sám si nechal píchnout Americkou vakcínu bastard
icon | 11.03.21 11:11:22  |  (8.0.24) | ,,,---,,,   petrovi
Mluvte slušně, jsou tady dámy.
icon | 11.03.21 11:29:29  |  (8.0.24) | david   petře
Není to náhodou proti pravidlům diskuzního fora?
icon | 11.03.21 13:15:54  |  (8.0.24) | EvaM   Zeman
z ktereho chleva jste ,pane Petre ??
icon | 11.03.21 15:19:33  |  (8.0.24) | Pepin   zeman
Pravou je, že Zeman se opravdu chová jako prodloužená ruka Kremlu a Číny. Kdo má trochu kritického myšlení, tak to vidí a jen si říká: Proč to dělá, co za to asi má, či měl. Třeba si alespoň část jeho voličů řekne: Byl jsem hlupák, že jsem jej volil. Byla to chyba. Kdo si to neřekne ani nyní, ten opravdu hlupákem je a dobře mu tak, protože na voliče Babiše a Zemana dopadnou jejich skutky a budoucí bída nejvíce. Ale hlupáci to stejně nepochopí. A protože jich asi není málo, tak jsme tam, kde jsme. V pr...
icon | 11.03.21 16:05:49  |  (8.0.24) | david   volby
Takže,když má někdo jiný názor proti Pepinovi tak je hlupák.Jasně,že za všechno může Babiš a Zeman.Spokojenej?
icon | 11.03.21 16:52:52  |  (8.0.24) | Pepin   pro Davida
Mě vůbec nevadí jiný názor, umím naslouchat a dokonce si i přiznat chybu. Pouze hlupák si nikdy nepřizná, že se mýlil. Můj názor na Babiše a Zemana a kliku kolem něho je roky stejný a zatím mi vše dává za pravdu. A po pravdě, kdo si i dnes myslí, že volit toho chaotika do vlády a mstivého starce za prezidenta nebyla chyba, tomu není pomoci. Já jsem se v životě mýlil ve spoustě věcí avšak ze svých omylů a chyb jsem se snad trochu dokázal poučit. Hezký den.
icon | 11.03.21 17:58:57  |  (8.0.24) | david   jak
poznáš že jsem hlupák?Napiš číslo telefonu ozvu se a můžeme pokecat.Neříkám,že je vše v pohodě,ale psát o někom,že je ču..k,to taky o něčem svědčí.Já jich vidím ve vládě v parlamentu,senátu taky dost,ale takto se nevyjadřuji.Asi jsem hloupej,ale není to můj styl.Tady s tím nic neuděláme.Rozhodují volby.
icon | 11.03.21 23:38:35  |  (8.0.24) | petr   re
Obliba Zemana a ty svině ze slovenska je stejně zajímavý fenomén. Kolikrat jsem se sám sebe ptal co na nich jejich voliči vidí, proč je volí.

Protože jsou stejní jako oni? Líbí se jim jak Bureš fňuká, kňourá jak všichni kradou, líbí se jim jak je Zeman lidový, jak je jeden z nich, když leje a mluví sprostě? (Zeman je elitář a není jako oni)

Nebo zabírají věci jako byla kupónovka, Kalousek s tím, že s nima už se budeme mít líp? (doufám, že se to nebude ještě nějak vylepšovat)

Nebo, že tady máme bídnou opozici s užvaněným politologem Fialou atd.

Nebo, že to jsou zkrátka úspěšný lidi a mají charisma? Důvodů může být spoustu. Ale myslím, že nikdo nikomu nebere právo najiný názor, nicmémě nutit lidem vakcínu bez řádného schválení je už opravdu moc
icon | 12.03.21 05:44:23  |  (8.0.24) | Občan   Petře, je to jednoduché
Petře, je to jednoduché. Zeman i Babiš jsou úspěšní, protože lidem říkají to, co lidé chtějí slyšet. Oba dva se stylizují do pozice bojovníků za "obyčejné lidi" a obyčejní lidé jim to hodí. Samozřejmě součástí této komunikace je lidový jazyk (Kun*a sem, kun*a tam).
icon | 12.03.21 10:54:23  |  (8.0.24) | petr   re
Ano právě, že se do těch bojovníků za obyčejný lid pouze stylizují aniž by je obyčejný lid opravdu zajímal. A to by měl být schopen volič rozlišit.
icon | 12.03.21 13:38:44  |  (8.0.24) | Občan   Petře, Miloš to popsal jasně...
"Třetina obyvatel této země je slabá duchem. Každý sedmý občan je debilní nebo dementní nebo alkoholik. Zhruba polovina obyvatel této země má podprůměrný intelekt" (Miloš Zeman, 1992).
icon | 12.03.21 18:18:55  |  (8.0.24) | petr   pro občana
To by měla být povinná četba pro všechny jeho voliče. Ale myslím, že on pouze citoval Höschla. Ale i tak.
icon | 12.03.21 20:04:53  |  (8.0.24) | eguus   ahoj Petře
Máš tady na tomto foru sólo. Říkáš nám co si máme myslet, co je podle tebe správné. To je ale dobré jak se pasuješ do osoby která určuje příští směr vývoje a myšlení společnosti. Z pozice Dia soudíš, ale zapomínáš na sebe jestli náhodou nejsi právě ten debilní, dementní nebo alkoholik.
icon | 12.03.21 20:46:28  |  (8.0.24) | Álojz   eguusi!
Můžeš prosím sdělit, kde vám Petr říká, co si máte myslet?
Předem děkuju!
L.
icon | 13.03.21 18:24:57  |  (8.0.24) | Honza   petr
se do role jediné možné pravdy stylizuje skoro v každém vláknu. Což o to, podobně to má třeba i ten Zeman. Holt si někdo nedokáže pomoci a dá se to jakž takž pochopit i když zároveň nemít stejný názor na věc. Občas s ním (petrem) i souhlasím. Ale bohužel, podobně jako ten Zeman, právě teď pro mě přestal být vzhledem ke svým vulgaritám partnerem k jakékoli diskusi. Odhalil se jako totální xxx - doplňte si sami.
icon | 13.03.21 21:28:45  |  (8.0.24) | petr   re
Vadí, když mluvím sprostě o politicích? Na politiky se musí trochu tvrdě, protože oni nejsou jako mi, oni mají hroší kůži a když na ně půjdete slušně tak se ze všeho vykecají. Když vystoupí Hamáček a řekne, že ne, že nejsme nejhorší na světě, protože nejhorší je Brazílie, no to je stejný jako kdyby se ve škole průserový čtyřkař hájil tím, že on je úplně pohodě, protože Franta je pětkař. Podívejte se kolik už zařvalo lidí a těch pár sprosťáren na politiky nic není.
icon | 13.03.21 21:29:36  |  (8.0.24) | petr   re
my
icon | 14.03.21 17:23:51  |  (8.0.24) | Honza   petr
Pro vás sprostota "nic není", pro mě ano. Tímto jste se v mých očích právě zařadil na úroveň toho sprostého Zemana a Babiše :-(
icon | 15.03.21 09:21:10  |  (8.0.24) | petr   re
Tak alespoň na tom, že to jsou sprosťáci se spolu shodneme. Pěkný den
icon | 15.03.21 19:49:32  |  (8.0.24) | Álojz   Petře!
Na Slovensku se myslím říkalo "sprostý" tomu, kdo lhal. U těch dvou jmenovaných jde tedy o sprostotu na druhou. Mluvěj sprostě a s gustem lžou. No ale když takhle fungují veřejně a ještě k tomu ve funkci našich hlavních reprezentantů, je to sprostota minimálně na desátou! Chápu, že několika milionům lidí to vůbec nevadí, možná proto, že se ty dva prezentujou jako jedni z nich. Nevím a brát názor nikomu nehodlám, stejně jako mě nemůže nikdo zakazovat vidět v naší reprezentaci vážné ohrožení pravidel slušnosti s dalekosáhlými důsledky pro budoucí dospělé, kteří vyrůstají v ovzduší, kde lhaní, podvádění, mstění se a urážení je úplně normální, protože je "posvěcené z hora"... No a kdo je k takovým "rozsévačům kultury" slušný, má to předem spočítaný... Asi takhle ty dva vidím já.
Hezkej věčír přeje Lojza, který nikomu nic nenutí
icon | 16.03.21 11:19:32  |  (8.0.24) | petr   pro alojze
Svatá pravda.
icon | 17.03.21 10:27:40  |  (8.0.24) | Álojz   Petře
Nejhorší pro budoucnost je to, že především zásluhou těch dvou "buranů" se normy jakékoliv kulturnosti téměř smazaly. Kam se na ně hrabe opozice a Kalousek! Řekl bych, že ti dva v lecčems překonávají i bolševické pohlaváry (včetně toho ksindla Gottwalda a jeho Marty).
icon | 17.03.21 13:11:04  |  (8.0.24) | petr   re
Bohužel, laťku ty dva šmejdi nastavili hodně nízko a po nich už může dělat prezidenta kde kdo, premiera zase kdejaký oligarcha. Jo je to smutný, ale na Gottwaldovic familii jsem myslel také. A bohužel si myslím, že oproti Zemanovi měl i ten Husák něco do sebe, když vydržel léta tvrdého mučení a kriminálu... to by požitkář Zeman nikdy nedal.

Zapište Váš příspěvek do diskuze:
Jméno: (povinné)
E-mail:  
Předmět: (povinné max.255 zn.)
Zpráva:
Icon1
Icon2
Icon3
Icon4
Icon5
Icon6
Icon7
Icon8
Icon9
Icon10
Icon11
Icon12
Icon13
Icon14
Před odesláním příspěvku vyjadřete svůj souhlas s dodržováním pravidel fóra zapsáním slova ANO   
IP ze které bude odeslán příspěvek je 172.18.0.25 (nginx-proxy.nginx-proxy)
Pro zvýraznění textu můžete použít značky:
[B] = tučné - začátek, [/B] konec( např. [B]text[/B] ) [I] = kurzíva - - začátek, [/I] konec ( např. [I]text[/I] ) nebo smajlíky :) a :(
Provozovatel stránek neodpovídá za obsah uveřejněných příspěvků. Za uveřejnované příspěvky zodpovídají jejich autoři.
Uveřejněním příspěvku do diskuse vyjadřuje autor souhlas s pravidly fóra.
Pravidla fóra