Děje se

MICRONET ; inzerce nase.broumovsko.cz
Broumovské diskuzní fórum

Diskuzní téma:
 
icon | 23.03.21 08:38:54  |  (8.0.24) | občan X   Pozitivní zpráva
Tak o Broumově se píše už i pozitivně a zdejší rejpalové (všichni je známe) se o tom ani slůvkem nezmíní? Ono to asi není in a cool, chválit. V dnešní době každý kritizuje každého ....

https://nachodsky.denik.cz/z-regionu/v-broumove-se-dockali-zacina-se-s-ockovanim-20210319.html
icon | 23.03.21 10:35:08  |  (8.0.24) | petr   re
No sláva už jsem si myslel, že to v Broumově necháme napřesrok. Ale skvělá práce.
icon | 23.03.21 11:48:16  |  (8.0.24) | domorodec   zpráva
Skvělé. Je škoda, že to není mezi hlavními zprávami na Seznamu. Takhle to vidělo málo lidí. Dík za upozornění na skvělou zprávu.
icon | 23.03.21 18:34:32  |  (8.0.24) | Libor   fakt prdel
V Náchodě se očkuje od 20.ledna, rodiče jsem tam odvezl, už mají druhou várku. Tady to trvalo dva měsíce...chcete chválit co?
icon | 23.03.21 20:39:59  |  (8.0.24) | petr   re
Pochválil jsem, pochválil jsem, protože už máme v Broumově zárodky toho pozitivního. Třeba taková čtyřka z dusíku, nebo ten Broumovský začátek očkování koncem března (proto jsem psal, že jsem to čekal až napřesrok). Upřímně.. jděte s chválením dpč.. chudáci místní důchodci..

Zapište Váš příspěvek do diskuze:
Jméno: (povinné)
E-mail:  
Předmět: (povinné max.255 zn.)
Zpráva:
Icon1
Icon2
Icon3
Icon4
Icon5
Icon6
Icon7
Icon8
Icon9
Icon10
Icon11
Icon12
Icon13
Icon14
Před odesláním příspěvku vyjadřete svůj souhlas s dodržováním pravidel fóra zapsáním slova ANO   
IP ze které bude odeslán příspěvek je 172.18.0.25 (nginx-proxy.nginx-proxy)
Pro zvýraznění textu můžete použít značky:
[B] = tučné - začátek, [/B] konec( např. [B]text[/B] ) [I] = kurzíva - - začátek, [/I] konec ( např. [I]text[/I] ) nebo smajlíky :) a :(
Provozovatel stránek neodpovídá za obsah uveřejněných příspěvků. Za uveřejnované příspěvky zodpovídají jejich autoři.
Uveřejněním příspěvku do diskuse vyjadřuje autor souhlas s pravidly fóra.
Pravidla fóra