Děje se

MICRONET ; inzerce nase.broumovsko.cz
Broumovské diskuzní fórum

Diskuzní téma:
 
icon | 25.07.21 22:35:19  |  (8.0.5) | otázka   potkani
Loni jsem tady nadávala, že se popelnice vyvážejí jednou za 14 dní. Schytala jsem to, že jsme rozmazlení broumováci, na vesnicích je to normální atd. To by mě teď zajímalo, kolik město utratí za další deratizaci. U kontejnerů pobíhal potkan velikosti čivavy.
icon | 28.07.21 09:32:18  |  (8.0.5) | Bedřiška   POTKANI
No,a to moje mamka zaplatila pořádkovou pokutu,když dala granule s jedem a spoluobčané ji zažalovali,že chce otrávit jejich děti,má psa ve voliéře,který ty potkani loví,ale je už starý,slepý a hluchý,tak ho uloví až když mu potkan náhodou příjde do cesty,loni jich ulovil na 15ks,letos bohužel jen dva,a máte pravdu,byla jsem upravovat voliéru a potkani si mě chodily okukovat a fakt to jsou macci,mám strach o psa i o mamku která k němu chodí,ale bohužel,likvidace je drahá,další pokutu platit nehodlám ,tak buď nás zlikvidují potkani nebo bezohlední občané

Zapište Váš příspěvek do diskuze:
Jméno: (povinné)
E-mail:  
Předmět: (povinné max.255 zn.)
Zpráva:
Icon1
Icon2
Icon3
Icon4
Icon5
Icon6
Icon7
Icon8
Icon9
Icon10
Icon11
Icon12
Icon13
Icon14
Před odesláním příspěvku vyjadřete svůj souhlas s dodržováním pravidel fóra zapsáním slova ANO   
IP ze které bude odeslán příspěvek je 172.18.0.25 (nginx-proxy.nginx-proxy)
Pro zvýraznění textu můžete použít značky:
[B] = tučné - začátek, [/B] konec( např. [B]text[/B] ) [I] = kurzíva - - začátek, [/I] konec ( např. [I]text[/I] ) nebo smajlíky :) a :(
Provozovatel stránek neodpovídá za obsah uveřejněných příspěvků. Za uveřejnované příspěvky zodpovídají jejich autoři.
Uveřejněním příspěvku do diskuse vyjadřuje autor souhlas s pravidly fóra.
Pravidla fóra