Děje se

MICRONET ; inzerce nase.broumovsko.cz
Broumovské diskuzní fórum

Diskuzní téma:
 
icon | 31.10.21 10:06:13  |  (8.0.5) | jup   Co vám v Broumově chybí?
Zdravím všechny spoluobčany,

Chci vám tímto položit jednoduchou otázku, kterou si pokládáme všichni z nás, a znát váš upřímný názor.

Děkuji a přeji vám hezký den :)
icon | 31.10.21 14:45:36  |  (8.0.5) | BRO   Broumov
To je dobrá otázka. Chybí mi zde nějaký velký a významný zaměstnavatel. Také mi vadí neopravené domy, které hyzdí tvář města. Špatné vlakové spojení s HK(jen dva přímé spoje). Děkuji a přeji vše dobré. :)
icon | 01.11.21 20:58:10  |  (8.0.5) | padesátka   Broumov
Patřím k "sendvičové generaci", takže jako matce mi tady chybí doktoři. Chápu, alergolog by se tady asi neuživil, takže mi chybí lepší spojení. Ráno 8-11 jezdí autobus jen každou hodinu. Jinak si myslím, že dětem se tady žije dobře. Školy jsou dobré, kroužků je dost, ZUŠ je skvělá.

Jako dceři stárnoucích rodičů mi chybí možnost zkrácených úvazků. Tady se člověk musí za každou cenu přizpůsobit zaměstnavateli nebo dojíždět. Bylo by skvělé, kdyby tady bylo víc práce.

Jo, a taky nějaký zubař navíc by se hodil.
icon | 03.11.21 02:04:08  |  (8.0.5) | prostě já   ..co chybí?
Pravda že práce!! Opravené ulice a silnice a také je tady něco,čeho je tady moc ....
icon | 14.11.21 21:24:04  |  (8.0.33) | Mark   Re.
Deratizátor chybí

Zapište Váš příspěvek do diskuze:
Jméno: (povinné)
E-mail:  
Předmět: (povinné max.255 zn.)
Zpráva:
Icon1
Icon2
Icon3
Icon4
Icon5
Icon6
Icon7
Icon8
Icon9
Icon10
Icon11
Icon12
Icon13
Icon14
Před odesláním příspěvku vyjadřete svůj souhlas s dodržováním pravidel fóra zapsáním slova ANO   
IP ze které bude odeslán příspěvek je 172.18.0.25 (nginx-proxy.nginx-proxy)
Pro zvýraznění textu můžete použít značky:
[B] = tučné - začátek, [/B] konec( např. [B]text[/B] ) [I] = kurzíva - - začátek, [/I] konec ( např. [I]text[/I] ) nebo smajlíky :) a :(
Provozovatel stránek neodpovídá za obsah uveřejněných příspěvků. Za uveřejnované příspěvky zodpovídají jejich autoři.
Uveřejněním příspěvku do diskuse vyjadřuje autor souhlas s pravidly fóra.
Pravidla fóra