Děje se

MICRONET ; inzerce nase.broumovsko.cz
Broumovské diskuzní fórum

Diskuzní téma:
 
icon | 22.03.22 19:39:35  |  (8.0.33) | Pepin   Oprava Masarykovy ulice
Tak začala oprava Masarykovy ulice, bude trvat do podzimu. Máme se na co těšit. V dubnu bude prakticky uzavřená pro běžnou dopravu a na objížďce bude uzavřen průjezd Jetřichovem. Neuvěřitelný šlendrián. Už nyní se mi zajídá, když při cestě z Broumova k Hejtmánkovickému mostu jsem naveden na 100 m do protisměru, přičemž nevidím, neboť most je do zatáčky, zda li někdo nejede od benzínky. Proč tam není provoz řízen semafory nebo pracovníky stavby? Asi se čeká na dopravní nehodu. Doufám, že se bude vyšetřovat alespoň několik hodin. Ať si všichni šlendrián vychutnáme. Díky...
icon | 30.03.22 13:54:44  |  (8.0.33) | Jana   oprava silnice
Tomu také nerozumím. Nechápu také proč oprava silnice bude trvat až do konce října. Copak se k tomu město nemohlo vyjádřit? Proč není možné opravovat nejdříve polovinu silnice a pak druhou a řídit to semafory?
icon | 30.03.22 20:16:57  |  (8.0.33) | Honza   Oprava
No, taky mi to safra vadí. Ale semafory? Kam je chcete dát? Na obou koncích opravovaného úseku jsou křižovatky. Spíš mi vadí, že se ŘSD a kraj nedokážou informovat a domluvit a tedy budeme objíždět objížďku v Jetřichově :-(((
icon | 01.04.22 08:58:13  |  (8.0.33) | drbna   cestování
Možná jsem natvrdlá, ale z těch objížděk a objížděk objížděk už se mi motá hlava. Chápu správně, že když pojedu z náměstí do Trutnova, musím Kopečkem dolů, pak přes Hynčice, Hejtmánkovice, na Pasa a přes Polici?

Jezdíte tam někdo přes Polsko? Kudy?
icon | 01.04.22 17:56:29  |  (8.0.33) | Broumovák   Cestování
Jel jsem tam tudy jednou a na posledy hrozná cesta. Máte své auto ráda, nedoporučuji. Pěkný den.
icon | 05.04.22 11:27:43  |  (8.0.33) | Karel   průjezd
situace je jaká je řekněme bohužel ... ale přesto být městem zkusil bych udělat i něco pro občany, aby jsme každodenní dojíždění po dobu 7 měsíců měli jednodušší ... 1) co pokusit se udělat ulici pod strání pro osobní automobily jednosměrnou místo zákazu vjezdu (tak jak to bylo když se opravovala cesta pod střelnicí) ...2) co ráno, když jedeme do práce umožnit průjezd stavbou přes semafory, řekněme do 7 hodin než se začne pracovat (podle mě by to nevadilo) ....

smutné je, že tato informace není komu říct, protože mě příjde, že nikdo nehledá řešení ... prostě už je rozhodnuto a basta nebo se pletu Město Broumov?
icon | 05.04.22 12:15:37  |  (8.0.33) | Petr   to Karel
To ale pláčete na špatném místě. Toto je soukromá diskuse na stánkách Mr. Školníka, který je vlastníkem domény broumov.cz :-)
icon | 05.04.22 16:05:42  |  (8.0.33) | Karel   Průjezd
Možná pláču na špatném místě, ale třeba se tato myšlenka někde protlačí ... Je to jak říkáte, už si jen poplakat, pokud toto nenapadlo příslušného úředníka je to smutné ... I občas sem zavítá pan starosta nebo i ostatní z města... Kdo ví?
icon | 06.04.22 06:56:05  |  (8.0.33) | Pepin   Objížďka
Super je, že až od středy příštího týdne budou takřka všichni objíždět uzavírku a to přes jediné možné místo, tedy Olivětín, tak zjistí, že tam je omezen provoz. Dělají tam chodník a to od obchodu až k odbočce k nádraží. Prostě paráda. ????
icon | 06.04.22 23:03:20  |  (8.0.33) | drbna   Olivětín
Tak to už se snad někdo zbláznil, ne? Každou opravu plánoval jiný úředník a zapomněli si to navzájem říct?
icon | 11.04.22 15:45:56  |  (8.0.33) | Honza   Objížďka
To jsem zvědavý, když nám to zavřou už přes Velikonoce, jestli tam denně od středy přes svátky včetně pátku a pondělí bude někdo celý den makat, nebo je uzavření 13.4. jen taková malá buzerace :-(
icon | 11.04.22 17:30:51  |  (8.0.33) | Tomáš   ...
pokud by jste chtěli vědět jak budou práce asi probíhat,tak se zajeďte podívat do Police nad Metují,tam firma Strabag opravuje 270m dlouhou ulici Horní..Ulice je uzavřena již od 21.3., ale to co je hotovo je k pláči.Když vidím pracovní tempo,tak jeden až dva pracují,ostatní je ze"zálohy zajišťují "pohledem.Kdo má štěstí,může se opřít o lopatu,na koho nezbyla musí chudák sedět někde na krajnici na studené zemi.Ale ty nejšťastnější mohou sedět v dodávkách,kouřit a telefonovat....takže neočekávám,že v Broumově to bude jinak,i když to bude dělat jiná firma.
icon | 11.04.22 19:13:20  |  (8.0.33) | Honza   Objížďka
No, aspoň, že tak...

Začátek rekonstrukce a související uzavírky byl posunut z původně plánovaného data 13.04. na 19.04.2022. Ostatní již zveřejněné informace o průběhu rekonstrukce zůstávají v platnosti.
icon | 20.04.22 06:43:50  |  (8.0.33) | Lukáš   Ulice
Starostu ani vedení města tohle nezajímá. Prostě se silnice zavře a občan ať si jezdi objížďkou jak chce. Naprosto neuvěřitelné chování tohle.
icon | 20.04.22 08:16:23  |  (8.0.33) | Bret   Inspirace
Proč to nejde udělat jako nedávno v Náchodě? Jeden pruh silnice se opravuje a druhým se jede. Na semafory! Tak se bude pár minut čekat.
icon | 20.04.22 12:45:07  |  (8.0.33) | Pavel   situace
vše funguje jak má, lidi dodržují objízdnou trasu, takže fronta aut je od Hejtmánkovického mostu až pomalu ke Šlégru (a to dnes okolo 10) ... co dodat

Zapište Váš příspěvek do diskuze:
Jméno: (povinné)
E-mail:  
Předmět: (povinné max.255 zn.)
Zpráva:
Icon1
Icon2
Icon3
Icon4
Icon5
Icon6
Icon7
Icon8
Icon9
Icon10
Icon11
Icon12
Icon13
Icon14
Před odesláním příspěvku vyjadřete svůj souhlas s dodržováním pravidel fóra zapsáním slova ANO   
IP ze které bude odeslán příspěvek je 172.18.0.25 (nginx-proxy.nginx-proxy)
Pro zvýraznění textu můžete použít značky:
[B] = tučné - začátek, [/B] konec( např. [B]text[/B] ) [I] = kurzíva - - začátek, [/I] konec ( např. [I]text[/I] ) nebo smajlíky :) a :(
Provozovatel stránek neodpovídá za obsah uveřejněných příspěvků. Za uveřejnované příspěvky zodpovídají jejich autoři.
Uveřejněním příspěvku do diskuse vyjadřuje autor souhlas s pravidly fóra.
Pravidla fóra