Děje se

MICRONET ; inzerce nase.broumovsko.cz
Broumovské diskuzní fórum

Diskuzní téma:
 
icon | 26.06.22 06:15:29  |  (8.0.35) | Zvědavý občan   Spořilov
V jedné písni se zpívá: Kdo to ví odpoví JŠ+JS: a já se ptám proč byl celý Spořilov v sobotu 25.6.potmě?
icon | 26.06.22 07:59:22  |  (8.0.35) | Olda   Tma
Navečer mezi 17:00 - 19:00 je odběrová špička. Když si celá republika zapne klimatizace, tepelná čerpadla na ohřev bazénů, večer lidi začnou smažit vajíčka na elektrickém vařiči a k tomu ještě zapnou pračky a televize, tak prostě na periferních odběrných místech není dost štávy. Řešením je domácí benzínová elektrocentrála nebo domácí FVE s baterií.
icon | 26.06.22 10:09:03  |  (8.0.35) | Martin   Re
To víš, všechnu elektřinu z okolí spotřebovaly na dětským hřišti,aby si pár vyhulenců poslechlo pár ještě větších.
icon | 26.06.22 11:35:45  |  (8.0.35) | Honza   Martine...
Proč tu píšete takové nesmysly? Byla to programově i výkony kapel nejlepší Kytara za těch 26 let. Škoda, že nebylo více lidí. Já moc děkuji, že se tu taková skvělá akce pořádá a kultura v Broumově není jen Pitaš a Školník.
icon | 27.06.22 10:00:06  |  (8.0.35) | Tomáš   Martin
Je vidět, že jste na BK asi nikdy nebo hodně dlouho nebyl. To byste pak nemohl plácat takové nesmysly. Kytara už dávno není punk a metal jako v pivovaře, ale fajnový festival pro celou rodinu. Zdaleka největší koncentrace vyhuleců se vyskytuje u výše uvedeného Mr. Pitaše :-)
icon | 27.06.22 14:09:41  |  (8.0.35) | Kárl   Tomáš
Tomáši, ty zase asi moc k Mr. Pitašovi nechodíš, když plácáš takové nesmysly.
icon | 28.06.22 06:15:35  |  (8.0.35) | Zvědavý občan   Spořilov
Vážení můj dotaz se týkal neosvětleného Spořilova nikoliv hudebních vystoupení.
icon | 28.06.22 12:14:31  |  (8.0.35) | david   osvětlení
No bože byla nějaká porucha,no a co.
icon | 28.06.22 12:56:55  |  (8.0.35) | Tomáš   david
Přesně tak. Nechápu proč se každý ptá tady na anonymní drbárně. Pokud chci informaci, nesmím být líný, najít si kde se zeptat a také dotaz položit. Ovšem to už bych musel vylézt z anonymity a to už není ono, že?
icon | 29.06.22 08:31:04  |  (8.0.35) | Pepin   Spořilov potmě
Myslím, že si na výpadky elektřiny budeme muset zvykat. EU dělá vše pro to, aby přenosová soustava zkolabovala. A ono se jim to brzy podaří. Jsou cílevědomí. A spousta spoluobčanů jim to ještě baští, jako že jde o boj za záchranu planety. ????
icon | 30.06.22 22:06:44  |  (8.0.35) | Honza   EU? pro Pepin
Ve skutečnosti politici v EU přijímají rozkazy. A rozkaz zněl jasně! Nesmí přežit. Jen tak se dá nastavit nový systém. Není možné, aby jely dva systémy vedle sebe.
V mezi čase si dáme ještě Covid reminiscenci. A protože je schválen "proti"-pandemický zákon, kde jednotlivé statě jsou více než zarážející, tak je vcelku již velmi jednoduché domyslet důsledky. Anebo ne? Existuje relativně hodně příkladů, kdy nešla 2 dny elektřina. Již po 2 dnech začíná občanská válka, kde vychází na povrch, jak velmi pozitivní rysy lidské povahy, tak i ty velmi negativní. A protože již je verifikováno odpojení Německa od Ruského plynu , kde čr je jakousi kolonií Německa, zdá se, že se budou naplňovat všechny krizové scénáře s nálepkou Blackout.

Žijeme ve fascinující době. Schvalujeme, že na nás vypouští jakési viry z biolaboratoří, necháváme se opíchávat jakousi experimentální látkou, konzujeme jedy, které v nás potlačují frustrace způsobenými mediálními, společenskými tlaky, necháváme se vmanipulovávat do předem připravených scénářů. A jako taková třešnička na dortu je tak silná míra hypnózy, že se našli rodiče, kteří nechali očkovat své děti, ačkoliv všichni věděli, že se vážný průběh týká jen 0.00001% dětí. Slýchám argument, "aby se nenakazili prarodiče". No ... hmm. Ukazuje se, že to je naprosto lichý, alibismus.

Nemocná je společnost. Čeká nás silná redukce, kde za pomoci několika selektivních epiků dojde společnost do nové etapy.
Hodně štěstí.
icon | 30.06.22 22:49:11  |  (8.0.35) | Knedlik   Pro Honzu
Ty vole Honzo, ty v tý řepě máš dobře vymatláno. Co bereš a kde to kupuješ? Abych se tomu vyhnul obloukem. :-)
icon | 06.07.22 19:09:57  |  (8.0.35) | Honza   Pro Knedlíka
Knedlíčku, Knedlíčku, z Tvého textu je cítit silná nervozita. Chápu, pokud si člověk přečte statistiku z ÚZIS, kde v nemocnici s covid jsou z drtivý většiny jen očkovaní, tak to moc optimismu do žil nenalije.
A pokud se vynořují takové informace, že praktický lékař, který očkoval měl za jeden bodanec 800,- Kč a stihl jich opíchat i 300 za den, tj. 240.000 Kč za jeden den. Teoreticky pokud by v tomto tempu píchal celý měsíc, tak si přišel na krásných téměř 5 milionu. Ale přejme to praktickým lékařům a "očkovacím centrům". Nedomysleli totiž konsekvenci, že jakmile přijde podzim a existenční problémy spoustu lidí, kteří si budou chtít vybít svou frustraci, tak budou jako druzí na ráně, ihned za politiky :-)
Už se taky těšíš na podzim? Já moc ;-)
icon | 06.07.22 19:58:21  |  (8.0.35) | Franta   Honzo, Honzo...
1. ne z drtivé většiny, ale v prosté většině, což je statisticky logické, když je většina očkovaných
2. Správně píšeš, že s covidem = ne kvůli covidu
3. Pokud je tvá informace ověřená, což vlastním vyjádřením "vynořují se informace" vlastně sám popíráš, pak i teoreticky těch 800,- je cena za vakcínu + úkon = ani náhodou nejde 800 do kapsy doktorovi. Pokud máš ověřeno, dodej relevyntní zdroj, rád se poučím

Přestaň laskavě manipulovat s interpretací informací. Fakt nejsou všichni tak blbý, aby ti na to skočili
icon | 06.07.22 21:25:23  |  (8.0.35) | Honza   pro Frantu
Každý si to může ověřit sám, co píši.

Že nejsou všichni blbí, tak to souhlasím. Je nás 25% v čr bez jediné tečky :). Nicméně, že je většina úplně blbá, tak si lze ověřit z jakéhokoliv dokumentu o 2. sv válce. A pokud si snad někdo myslí, že jsou lidi chytřejší nebo moudřejší než před 80 lety, tak opak je pravdou. Chytré telefony, televize, ledničky, dělají z lidí naprosté imbecily. Ve spojení se sociálními sítěmi se dá mluvit dokonce o demenci.

Pravda není nikdy příjemná, zpravidla bývá trpká a v kontextu tohoto vlastně neakceptovatelná.

Každopádně Ti děkuji za Tvůj příspěvek, kde ses snažil "jakž - takž", argumentovat. Ovšem je z toho cítit panika a velká míra frustrace. Návod, jak se zachovat, jakmile přijde podzim máš ;-). Pokud jsi však lékař nebo jsi politice, tak ačkoliv jsem ateista, tak Bůh s tebou.
icon | 06.07.22 22:02:55  |  (8.0.35) | Knedlik   Honzíčku
tak na tom svém příkladu názorně vidíš, že kdyby jsi se lépe učil, mohl jsi teď vydělávat 240 tis. každý den. Nebo že by to bylo poněkud jinak? Aha, ty nejsi očkovaný, takže jsi předurčen odhalovat ta nejtajnější spiknutí. Jak o tom mluví tzv. Volného paradox. :-)
icon | 06.07.22 23:06:43  |  (8.0.35) | Honza   pro Knedlíčka :)
Moc Ti děkuji, přesně na tyhle argumenty jsem čekal. Nežli Volného, sleduji spíše Soňu Pekovou, která, jak je známo, ihned po vypuknutí "pandemie" hlásila, že to je 100% z laboratoře - byla označena ze konspirátorku. Všichni nyní už víme, že tento koronavir je z laboratoře. Jako další je určitě prof. Beran, který, jak je známo, je největším odborníkem v čr na pandemie, imunitu a rovněž byl označen za konspirátora. A v neposlední řadě to je prof. Turánek, který v rámci vývoje mRNA vakcín je v čr opět největším odborníkem na danou problematiku. Je dobré zmínit, že jak vynálezce mRNA vakcín(Melon) mluví o tom, že to je nástroj pro depopulizaci, tak i výnalezce PCR testů mluvil o tom, že se nedá diagnotikovat covid pomocí tohoto testu. Co z tohoto vyplývá je do očí bijící!

Co se týče učení, tak ses trefil ;-) Opravdu jsem se špatně učil. Ale jak je opět známo, tak stupeň vzdělání nehraje žádnou roli na výši mzdy či platu. Miluji výrok: " Mé vzdělávání skončilo nástupem do 1. třídy ZŠ." .
Víš Knedlíčku, rád bych se pochlubil kolik vydělávám a co ve skutečnosti dělám, ale to není cílem těchto textů. V Broumově jsem se narodil, ačkoliv už téměř 10 let nebyl, tak citím jakousi potřebu sdělit na tomto předpotopním fóru pravdu. Věř nebo ne, tak jsem přesvědčený, že právě v takto "tvrdém" kraji se může vybrousit charakter do nové společnosti a třeba k tomu setinou přispěji. Možná naivní, ale víš jak to je? Být naivní je stejné jako být na i v ní :) Neber to zle a užívej poslední zbytky pohodičky ;) Na podzim to bude 100% jízda!
icon | 07.07.22 22:17:28  |  (8.0.35) | Franta   Honza
Proč nedáš ty zdroje? Že by žádné neexistovaly? Proč bych je sáhodlouze hledal? (v tomto případě jsem to zkusil a nic). Pokud je znáš a cituješ, co ti brání je zveřejnit? Pouč nás zdroji, ne jen svými, možná vymyšlenými, tezemi. Bez zdrojů nemám proč s tebou diskutovat. Jinak panika a frustrace opravdu není to, co je mi vlastní :-) Nejsi takový znalec jak si myslíš. Myslím si, že právě tu paniku a frustraci se snažís vyvolat. Smůla, u mě bezúspěšně.
icon | 14.07.22 17:30:46  |  (8.0.35) | Honza   pro Frantu
Milí Františku,
je vidět, že jsi moc dlouho nehledal. Ve skutečnosti to je tak, že se chce, aby to bylo vidět. Ve skutečnosti totiž, evidentně, byly různé šarže. Jinými slovy, ne zdaleka všechny šarže zabijí či způsobují zdravotní potíže. Záměr je vyvolat v lidech co možná nejvyšší agresi a to si myslím, že můžeme sledovat na vlastní oči již všichni.
Můj text o hledání a potrestání viníka je ve skutečnosti demonstrace naprosté lhostejnosti. Vyzývání k pomstě, či vykonání spravedlnosti je vždy velmi obtížné a pokud to je ve zkratkovitém jednání, které, jak se ukazuje asi nastane, bude to vést jen k dalším reciprocitám.
Tedy, máme zde 2 obrovské spouštěče. Konflikt mezi USA +NATO + Uk a Ruskem, kde druhým spouštěčem je kovidismus, resp. v mnoha případech "povinná" vakcinace ; tj. pod vydíráním vyhazovu z práce, tlaku okolí, tlaku velmi nebezpečné propagandy! Téma Covid není v žádném případě téma medicínské, ale především politické. A to od samého počátku. Nicméně politické?, řízené korporacemi. Velmi bohatými farmaceutickými, mediálními, technologickými, atd. korporacemi, které jsou si velmi vědomi, jak silná je finanční motivace. Ty snad nechceš peníze?
Pokud chceš snad na toto zdroje, tak bych doporučil vypnout všechna média, co nejvíce chodit do přírody, a především přestat posedávat s lahváčem v ruce u vypečeného zpravodajství ČT1. Pokud snad nalezneš na toto nějaký argument, tak nezapomeň do sebe poslat další 3 kuželky společně s nějakou fajnovou klobáskou, aby to mělo alespoň nějakou úroveň. Rozdíl mezi mnou a tebou je minimálně 50 propastných IQ bodů, tak si to prosím velmi dobře promysli.
icon | 15.07.22 09:10:00  |  (8.0.35) | Franta   :-)
Je mi tě líto. Opět ses netrefil. Lahváče nepiju, na zprávy v TV už pár let nekoukám. A tvá poslední věta dost vysvětluje. Lidé s IQ 179 jsou často pro praktický život dost nepoužitelní ;-)
icon | 15.07.22 11:43:41  |  (8.0.35) | Pavel   Pro Honzu a Frantu
Honzo a Franto,
sejděte se v hospodě a tam si to vyříkejte.
Ty vaše kecy zde nikoho jiného nezajímají.
Pochopte, že jste trapní
icon | 15.07.22 11:59:25  |  (8.0.35) | Franta   Pavel
Máte pravdu, omlouvám se. Já už bych na Honzu dále stejně nereagoval a jezdit až někam k Pardubicím se mi nechce :-) On to byl provokatér s přesvědčením, že pouze jeho názor je jediný správný už na základce :-)))
icon | 16.07.22 09:25:25  |  (8.0.35) | Knedlik   Honza
No, on Honza je se svým IQ hlavně klasický student všech možných fakult VŠŽ. V jeho výčtu chybí už snad jen plochá Země a setkání s Aštarem Šeranem. A protože ani nesdělil, kterým směrem se jeho IQ o 50 bodů liší, tak může být klidně i pod stovkou. :D
icon | 17.07.22 11:13:49  |  (8.0.35) | Honza   Hoši, hoši
Nezbývá nic jiného než doporučit, aby jste 3. či 4. dávku té "šmakulády" neodkládali. Takoví "lidé" resp. geneticky modifikované cosi, už skutečně není potřeba. Infarkty a mozkové mrtvice, resp. výskyt embolií se zvýšil o krásných 6800%, není to však málo? Třeba i vy toto krásné číslo navýšíte ;-). Pojďte trhnout rekord! Pojďte i vy navýšit číslo škodných událostí u pojišťoven. I Ty můžeš být hrdina! :D :D :D
icon | 17.07.22 19:47:05  |  (8.0.35) | Knedlik   Honzíčku
A o jaká data se opíráš? Vždyť to by tu už nikdo nezbyl. Nemáš to vycucané z prstu nebo z Parlamentek?
icon | 18.07.22 00:01:37  |  (8.0.35) | Honza   pro Knedlíčka
Knedlíčku, ty zlobíš :) Slyšel jsem teď skvělou paralelu současné doby s Titanicem. Jde o to, že na palubě se tančí, nic se neví, a přitom do paluby už teče.
Pokud je snadno někdo, kdo si není vědom, že se už do ledovce narazilo, tak je opravdu naprosto mimo realitu. Tvoje otázka je na úrovni toho, aby jsem ti přinesl důkaz, protože jsi spal. A teď asi jen jako blouzníš ze spaní.
V celé Evropě a taky USA padají nebo velmi brzo padnou vlády pod tlakem mohutných protestů, důvodů je hromada: Green deal, zmanipulované volby, nátlak na povinné očkování, drahé energie, atd. atd. V Itálii už vláda padla. Monstrózní demonstrace, premiér raději rezignoval.

Kolem 50% lidí náraz cítí a už se začíná probouzet z hypnózy. Pevně doufám, že bude, co nejméně agresivity. 25% lidí v čr je neočkovaných a u těch mám nejmenší obavu. 25% je stále v totální hypnóze a ty už neprobudí nic. 50% lidí se veze s davem, ti se probouzí, bude to stačit? Už na podzim se výsledek dozvíme. Knedlíčku neber to zle, asi jsi v těch 25%, kterým nepomůže nikdo a nic. Paní Pekarová Adamavá sama řekla, že my tady jsme především proto, abychom udržovaly vztahy s Evropskou unií. Lidi se mají postarat sami o sebe. Být v naprosté hypnóze znamená být naprosto přisátý na systém, kde hostitel se rozmyslel klíště vytočit a hodit do hajzlu. Sorry!

Zapište Váš příspěvek do diskuze:
Jméno: (povinné)
E-mail:  
Předmět: (povinné max.255 zn.)
Zpráva:
Icon1
Icon2
Icon3
Icon4
Icon5
Icon6
Icon7
Icon8
Icon9
Icon10
Icon11
Icon12
Icon13
Icon14
Před odesláním příspěvku vyjadřete svůj souhlas s dodržováním pravidel fóra zapsáním slova ANO   
IP ze které bude odeslán příspěvek je 172.18.0.25 (nginx-proxy.nginx-proxy)
Pro zvýraznění textu můžete použít značky:
[B] = tučné - začátek, [/B] konec( např. [B]text[/B] ) [I] = kurzíva - - začátek, [/I] konec ( např. [I]text[/I] ) nebo smajlíky :) a :(
Provozovatel stránek neodpovídá za obsah uveřejněných příspěvků. Za uveřejnované příspěvky zodpovídají jejich autoři.
Uveřejněním příspěvku do diskuse vyjadřuje autor souhlas s pravidly fóra.
Pravidla fóra