Děje se

MICRONET ; inzerce nase.broumovsko.cz
Broumovské diskuzní fórum

Diskuzní téma:
 
icon | 18.09.22 11:42:05  |  (8.0.35) | Martin Škoda   PSO letiště
Dobrý den,

Včera jsem měl tu možnost navštívit koncert Police Symphony Orchestra na letišti, kde proběhlo jejich představení SEN. Měl jsem možnost stát se součásti snu, jak svých, tak snu někoho jiného. Chtěl bych touto cestou poděkovat za velice intenzivní, krásný, nevšední zážitek, který jsem měl tu čest prožít.

Pořadatelská služba
Mé obrovské díky patří všem pořadatelům, hasičům policistů, řidičům, organizátorům a spoustě a spoustě lidí, kteří se podíleli na organizaci, dopravě a všem potřebném k tomu, aby dostaly 1500 lidí bezpečně z bodu A až na letiště a zpět. Musím podotknout, že velice organizovaně, bez front a vždy připraveni poradit, pomoci a to s úsměvem. Děkuji a klobouk dolů před tím co jste udělali.

PSO + hosté
PSO znám a jako Broumovský rodák i sleduji. Byl jsem již na dvou vystoupeních a vždy jsem je hodnotil velice kladně, a to až do včerejška. Zážitek, který byl představen na letišti překonal má očekávání. Byl jsem vtažen do příběhu, a to velice intenzivního, krásného snu. Vystoupení všech účinkujících byl bezchybné, krásné a doplněné vynikající produkcí světel ve skvěle zvoleným šapitó.
Je úžasné, že tato partičká lidí, patří, vyrostla v tomto regionu a myslím že jej skvěle reprezentuje. Měli jsme možnost si napsat ten svůj sen na papírek, zamyslet se nad svým snem a třeba se i zamyslet nad tím, jestli je to reálné svůj sen splnit. Já osobně napsal dva sny. Druhý byl vidět ještě spousty takhle skvělých vystoupení a prožít další takto skvělé koncerty. Je úžasné sledovat progres tohoto tělesa, které se v současné době může směle měřit s tím nejlepším do v této zemi máme. Ještě jednou děkuji

Až někdo zase bude vykládat, že tady chcípnul pes, tak Vás mohu upozornit, že je v Čr málo měst, které mají možnost si poslechnout takové množství skvělé muziky. V tomto se Broumov může směle měřit ve městy, které mají 100 000 a více obyvatel.

Martin, Terezka a Kája Škodovi.

Zapište Váš příspěvek do diskuze:
Jméno: (povinné)
E-mail:  
Předmět: (povinné max.255 zn.)
Zpráva:
Icon1
Icon2
Icon3
Icon4
Icon5
Icon6
Icon7
Icon8
Icon9
Icon10
Icon11
Icon12
Icon13
Icon14
Před odesláním příspěvku vyjadřete svůj souhlas s dodržováním pravidel fóra zapsáním slova ANO   
IP ze které bude odeslán příspěvek je 172.18.0.25 (nginx-proxy.nginx-proxy)
Pro zvýraznění textu můžete použít značky:
[B] = tučné - začátek, [/B] konec( např. [B]text[/B] ) [I] = kurzíva - - začátek, [/I] konec ( např. [I]text[/I] ) nebo smajlíky :) a :(
Provozovatel stránek neodpovídá za obsah uveřejněných příspěvků. Za uveřejnované příspěvky zodpovídají jejich autoři.
Uveřejněním příspěvku do diskuse vyjadřuje autor souhlas s pravidly fóra.
Pravidla fóra