Děje se

MICRONET ; inzerce nase.broumovsko.cz
Broumovské diskuzní fórum

Diskuzní téma:
 
icon | 17.04.21 21:23:55  |  (8.0.5) | petr   RUSKÝ ŠVÁBI
To je poprvé co souhlasím s panem premiérem Babišem. Jsem moc rád, že Dukovany už nebudou stavět Rusáci a Sputnik je také vyřešený...
icon | 17.04.21 22:18:50  |  (8.0.5) | Petr David   zaručené zprávy
No, tak hlavně, že máte opět jasno, řekl bych asi tak jako složky po mnoha letech.
Jinak, Dánsko má také vyřešenou jednu vakcínu.
icon | 17.04.21 22:26:33  |  (8.0.5) | Petr David   ještě pro petra
V době, kdy umírají lidé a je nedostatek vakcín máte radost s vyřešením Sputniku?
icon | 17.04.21 22:47:46  |  (8.0.5) | petr   re
Jasno? Myslíš, že by Babiš potvrdil veřejnosti takovou zprávu, kdyby neměl jasno? Co ještě chceš jako potvrzení? Nikdo Rusákům nebrání aby zažádali o schválení vakcíny u EMA.
icon | 18.04.21 08:14:03  |  (8.0.5) | Knedlik   Sputnik
No a hlavně by u Rusů nebyla nikdy jistota, co by do Sputniku přimíchali u dodávek pro nás. Nebo co by v Dukovanech uschovali pod reaktor. Na vlastní kůži jsme poznali, co se od nich dá čekat - v létě 1968 nebo na podzim 2014.
icon | 18.04.21 08:38:04  |  (8.0.5) | petr   re
Přesně, pokud by se Sputnik licenčně vyráběl třeba v Německu tak prosím. Chudák prezident Miloš Miloševič Zeman teď vypadá jako užitečny idiot Rusáků, dobře mu tak.
icon | 18.04.21 23:03:22  |  (8.0.5) | Petr David   Co chci za potvrzení?
Tedy v právním státě (pořád doufám, že tam jsem) není pro mne důvodné podezření důkazem viny a tak si může říkat Babiš naprosto vše a já ty pochybnosti prostě mám. Nikoli proto, že bych Ivanovi fandil, ale proto, že neumím nikoho soudit bez dostatečného vysvětlení.
Bude se vyhlašovat výběr na stavbu JE, kde třeba mohli mít vzhledem k ceně Ivani šanci, nyní vypadnou a konkurent si třeba bude moci navýšit cenu a každý z nás to třeba zacvaká. Tedy třeba perfektně po sedmi letech načasováno a politiky papáno i s naviákem. Třeba se mýlím.
icon | 18.04.21 23:40:35  |  (8.0.5) | petr   nebuďte prosím naivní
Důvodné podezření není důkazem viny? Kdyby si tajné služby nebyly jisté tak pochybuji, že by s tím šly ven. Musíte si uvědomit, že premiér země má přístup k informacím o kterých se nám ani nezdá a Babiš je… však víte, co si o něm myslím, ale v tomhle nemám důvod mu nevěřit, jsem soudný a vím co je Ruský režim zač (záměrně nehodnotím běžné Rusy, ty za to nemohou) a když si u nás tohle dovolili a pak těm dvěma dal Putin státní vyznamenání tak je to vrchol sprostoty a pokud tohle hájíte tak jste blázen... (zemřeli tam dva lidé) první sklad = nějakých 355 neřízených výbuchů nemluvě o druhém skladu.

JE je investice na několik desetiletí dopředu a jedině naiva by tam za těchto okolností pouštěl Ruský režim, když se k ostatním malým státům chovají jako k prasatům. A že to bude dražší? Tak než Rusáka v Dukovanech tak je lepší si připlatit.

Z Ruska bych si nekoupil ani krabičku sirek.
icon | 19.04.21 00:45:17  |  (8.0.5) | petr   re
Ještě k tomu důvodnému podezření... myslíte si, že Rusko nám vyjde vstříc a nechá naši Policii atd. vyslechnout ty dva podezřelé agenty? To si fakt myslíte? Ty budou zapírat a lhát a ani je nenapadne nám je vydat.
icon | 19.04.21 01:13:15  |  (8.0.5) | Petr David   Přesně tak
Ano, v právním státě důvodné podezření není důkazem viny. Nemám co bych k tomu dodal.
icon | 19.04.21 11:34:32  |  (8.0.5) | petr   re
Takže když sem někdo přijede vraždit, vraždy vykoná a odletí zpět do svě země a ta země nám neumožní podezřelé vyslechnout tak se vlastně jako nic nestalo? Máme držet hubu a krok?
icon | 20.04.21 07:09:14  |  (8.0.5) | Libor   komunista
Petr David myslí jako komunista.
icon | 20.04.21 09:06:47  |  (8.0.5) | Petr David   re
Libore, Petr David ctí presumpci neviny a ta byla, když se podíváte do historie, komunistům často cizí.
Tedy, pokud nebyl někdo odsouzen, hledí se na něho jako na nevinného a je úplně jedno, kam ten někdo patří. Pokud mám dobré informace, tak k žádnému odsouzení nedošlo.
Libore, diskuse jsou tady proto, aby lidé mohli vyjádřit svůj názor, má-li potřebu někdo někoho napadat, tak nemá diskuse bez argumentů smysl.
icon | 20.04.21 17:36:13  |  (8.0.5) | petr   re
Presumci neviny ctít můžete, ale důkazy proti Rusákům jsou zdrcující, jinak by to nevyšlo na veřejnost. Stejný jako ten Ivan co srazil a zabil jednou na silvestra v Prage tu nebohou ženu, pakodjel domu a už ho nikdy do CR pred soud nedozenete. Pro vas je ten clovek ale nevinny ze?
icon | 22.04.21 18:40:17  |  (8.0.5) | petr   re: Petr David
Už máš zbaleno?

Zapište Váš příspěvek do diskuze:
Jméno: (povinné)
E-mail:  
Předmět: (povinné max.255 zn.)
Zpráva:
Icon1
Icon2
Icon3
Icon4
Icon5
Icon6
Icon7
Icon8
Icon9
Icon10
Icon11
Icon12
Icon13
Icon14
Před odesláním příspěvku vyjadřete svůj souhlas s dodržováním pravidel fóra zapsáním slova ANO   
IP ze které bude odeslán příspěvek je 172.18.0.25 (nginx-proxy.nginx-proxy)
Pro zvýraznění textu můžete použít značky:
[B] = tučné - začátek, [/B] konec( např. [B]text[/B] ) [I] = kurzíva - - začátek, [/I] konec ( např. [I]text[/I] ) nebo smajlíky :) a :(
Provozovatel stránek neodpovídá za obsah uveřejněných příspěvků. Za uveřejnované příspěvky zodpovídají jejich autoři.
Uveřejněním příspěvku do diskuse vyjadřuje autor souhlas s pravidly fóra.
Pravidla fóra