Děje se

MICRONET ; inzerce nase.broumovsko.cz
Broumovské diskuzní fórum

Diskuzní téma:
 
icon | 25.05.22 08:46:43  |  (8.0.33) | Jana   Ach jo... oblouk v křižovatce před úřadem na výjezdu z náměstí
Kdo toto vymyslel? Komu vadilo, že se předtím řadila auta na výjezdu z náměstí ve dvou pruzích? Jedním se jelo rovně (k Lidlu a na Spořilov), druhým se odbočovalo nalevo dolů.
To povede ke zhoršení dopravní situace, fronta čekajících aut bude až na náměstí...
Představte si, že z náměstí pojede sanita nebo hasiči a nebudou mít kudy vyjet...
Všimli jste si kolik aut v ulici Generála Svobody stojí v zákazu zastavení (u žlutých čar)?
icon | 25.05.22 10:08:14  |  (8.0.33) | Pepin   Křižovatka před Mú
No, vypadá to, že se dělá všechno pro to, aby se auty opravdu nedalo plynule jezdit. Malé městečko, ale problémy s dopravou, jako v Paříži. Šance stát se evropským městem kultury se zvyšuje.
icon | 25.05.22 15:58:18  |  (8.0.33) | Martin   Oblouk
Pokud by se někdo měl k sepsání petice proti takový pardon za ten výraz nehorázné k**otině rád podepíšu a myslím si, že i mnoho dalších.
icon | 26.05.22 07:51:17  |  (8.0.33) | Mirek   Oblouk
Kdo tento paskvil vymyslel a hlavně, kdo ho schválil. Místo zlepšení průjezdnosti je to jen další zhoršení. Co na to město?
icon | 26.05.22 14:16:45  |  (8.0.33) | Jana   oblouk
asi zbyly kostky, které nebylo kam dát.....proto někdo vymyslel ten oblouk
icon | 27.05.22 16:51:32  |  (8.0.33) | Libor   přesně tak
Projektant to dělá od stolu, aniž vidí realitu. Novou silnici určitě zúží a udělají široké chodníky k ničemu.
icon | 27.05.22 21:49:41  |  (8.0.33) | Knedlik   Vlna
No, já to vidím spíš jako současný módní prvek, které se teď s oblibou používají ke zpomalení dopravy. Buďme rádi, že ještě neobjevili další módní prvek, kterým jsou ty ošklivé zelené balisety. Až ty se tu někde objeví, tak bude nejhůř :-)
icon | 28.05.22 16:32:41  |  (8.0.33) | Tomáš   ?
já si myslím,že největší překvapení celé akce je asi to,že jsme všichni dostávali informace.že stavbu provede firma EUROVIA (která má asi mnohem více techniky na takovou dá se říci drobnou stavbu)a nakonec vidíme,že se tam převážně "plácá BSS" a to takovým tempem,že je to k pláči.Proč to BSS nenabídlo hned,proč musí být EUROVIA jako překupník,který asi shrábne velkou část financí za nic.Třeba jsem jen já nechápavý a někdo zodpovědný nám to vše řádně vysvětlí.....
icon | 28.05.22 21:33:56  |  (8.0.33) | Petr   Tomáši
nebojte, nevysvětlí. Maximálně se vyjádří v br. plátku stylem - My za nic nemůžeme, to oni. Nemůžeme do ničeho mluvit. Až na to, že to není o tom, že nemůžou, ale nechtějí a nebudou... K tomu je potřeba vyvinout nějaké úsilí a aktivitu.
icon | 28.05.22 21:59:03  |  (8.0.33) | Pepin   Eurovia
Ano, všechno vyhrála Eurovia, ale dodavatelsky na stavbě pracuje BSS a kluci Klímovi že Suchodola. V Jetřichově zase Eurovia, ale ve skutečnosti GP Bau. Tak už to tady chodí. Hlavně nechápu, že ve směru od Lidlu není semafor. Když už od Střelnice mám konečně zelenou, tak u polikliniky proti mně jezdí auta od Lidlu a že Spořilova.
icon | 29.05.22 13:31:27  |  (8.0.33) | Knedlik   Vlna
Na druhou stranu, nakonec to může být i jinak. Včera jsem šel kolem a koukal jsem, jak pokládají dlažební kostky do betonu. Povrch dlažby mi přišel níž, než je obrubník chodníku, zhruba v úrovni vozovky. Je možné, že ta dlážděná vlna bude nakonec pojezdná. To však uvidíme, až po vyasfaltování vozovky.
icon | 29.06.22 10:35:24  |  (8.0.35) | Broumovak   vlna
Knedlíku, nebude to pojezdny. Kolem oblouku má ještě přijít zábradlí.

Zapište Váš příspěvek do diskuze:
Jméno: (povinné)
E-mail:  
Předmět: (povinné max.255 zn.)
Zpráva:
Icon1
Icon2
Icon3
Icon4
Icon5
Icon6
Icon7
Icon8
Icon9
Icon10
Icon11
Icon12
Icon13
Icon14
Před odesláním příspěvku vyjadřete svůj souhlas s dodržováním pravidel fóra zapsáním slova ANO   
IP ze které bude odeslán příspěvek je 172.18.0.25 (nginx-proxy.nginx-proxy)
Pro zvýraznění textu můžete použít značky:
[B] = tučné - začátek, [/B] konec( např. [B]text[/B] ) [I] = kurzíva - - začátek, [/I] konec ( např. [I]text[/I] ) nebo smajlíky :) a :(
Provozovatel stránek neodpovídá za obsah uveřejněných příspěvků. Za uveřejnované příspěvky zodpovídají jejich autoři.
Uveřejněním příspěvku do diskuse vyjadřuje autor souhlas s pravidly fóra.
Pravidla fóra