Děje se

MICRONET ; inzerce nase.broumovsko.cz
Broumovské diskuzní fórum

icon | 13.03.18 14:14:00  |  (1ae9:14:28) | Ondřej   Broumov je skvělý
Nechápu, a je mi to opravdu líto, proč někteří lidé z Broumova, nebo obecně z malých měst, anebo možná obecně Češi odkudkoli, vidí sebe sama jako životní ztroskotance a oběť. Vždyť přece určitě každý něco umíme a to je přece dostatečný důvod k tomu, abychom na sebe byli hrdí. Nezáleží přece na tom, jestli je někdo uklízečka nebo manažer. Každá práce, která se dělá poctivě, je přece důležitá a potřebná.

Ohledně Veby už léta kolují nejrůznější klepy a drby, samozřejmě vždy se zaručeným dodatkem, že to povídala sousedka, co dohlíží na výrobu příze nebo podobně. Jak by asi mohla vědět cokoli o záležitostech managementu...ať je to, jak chce, neměli bychom přece jen zprávy tohoto typu brát s rezervou?

Broumov je skvělé místo pro život s obrovským potenciálem do budoucna. Ale také to stojí na nás samotných. Co když třeba právě Honza má potenciál přijít se zajímavým nápadem, který může být prospěšný? Nebylo by lepší, kdyby ho nadnesl na správném místě, namísto aby si ho nechal pro sebe a dále "jen nějak přežíval"? A co kdybychom své názory vzájemně poslouchali a své pohledy si vysvětlovali, místo abychom na sebe útočili kvůli tomu, že máme odlišné pohledy na věc, Michale? Nezvládli bychom pak třeba věci nějak posunout dopředu?

Předchozí příspěvek   |  Další příspěvek
Provozovatel stránek neodpovídá za obsah uveřejněných příspěvků. Za uveřejnované příspěvky zodpovídají jejich autoři.
Uveřejněním příspěvku do diskuse vyjadřuje autor souhlas s pravidly fóra.
Pravidla fóra