Děje se

MICRONET ; inzerce nase.broumovsko.cz
Broumovské diskuzní fórum

icon | 29.08.18 19:35:41  |  (0.90.72) | Petr Bůna   Budoucnost
Dobrý den, důležité ba možná nejdůležitější je, abychom všichni k volbám šli. Ano, i mé jméno naleznete na kandidátce (ODS), pro někoho známé, jelikož i můj tatínek se jmenuje Petr, dělal řezníka a teď hospodského a kdysi se dost věnoval i politice. Mě možná občané města již tolik osobně neznají. Je tomu dlouho, kdy jsem za Broumov střílel góly za žáky a dorostu ve fotbalu a ikdyž reprezentujeme město Broumov spolu s mým bratrancem v elektronické muzice více jak 10.let spíše než doma jsme hráli v ostatních městech po celé ČR. Být známý dnes rozhoduje o všem. Pokud někoho neznáte osobně nebo alespoň z vyprávění, těžko mu můžete dát hlas. Pak tedy pokud nejste známý musíte se známým stát nebo alespoň dát o sobě vědět s jakým úmyslem vlastně kandidujete. Beru to tak, že se považuji za mladého a perspektivního broumováka, bydlím tu dvě třetiny svého života a jako jeden z mála mladých jsem tu i zůstal. Můžu o sobě říct, že jsem čerstvým rodičem a rozhodně budoucnost města a tím i spojenou budoucnost a život obyvatel neberu na lehkou váhu. Přeci jen tu vyrůstají naše děti a právě nad tím se musíme zamyslet. Chceme prosperující, nezadlužené město ,město které budou turisti rádi navštěvovat a kde se lidé začnou opět bavit. Proto Vás bych chtěl poprosit, odprostěte se tentokrát jenom od hlasování pro toho koho znáte, ale dejte šanci mladým. Každý kandidát by měl napsat nějakou svojí vizi, přečtěte si ty vize , udělejte si ten čas a dejte možnost i ostatním. Jde o naši budoucnost, naši a našich dětí.

Předchozí příspěvek   |  Další příspěvek
Provozovatel stránek neodpovídá za obsah uveřejněných příspěvků. Za uveřejnované příspěvky zodpovídají jejich autoři.
Uveřejněním příspěvku do diskuse vyjadřuje autor souhlas s pravidly fóra.
Pravidla fóra