Děje se

MICRONET ; inzerce nase.broumovsko.cz
Broumovské diskuzní fórum

icon | 05.09.18 16:15:49  |  (0.90.69) | Josef Vyskočil   Re: Petr Bůna
Pane Bůna, jasně, že reaguji na koment "domorodce". Kdo umí číst...pochopí. Víte, ono když tady jakýsi bezvýznamný "domorodec" tvrdí, že pan "doktor" nebyl souzen za krádež a zároveň přitom vědět, jak se pan "doktor" choval, když připravil lidi o peníze...jakožto konkurzní správce je...alespoň pro mě...drzost nejvyššího kalibru. Ale chápu, že každý z nás vyznává určité...mnohdy i značně rozlišné...nejen životní ale i morální hodnoty. To že byl pan "doktor" následně po zásluze soudem odsouzen není pomluva, ale prostý fakt. A k této osobě...a to pouze k ní...jsem se také v mém příspěvku vyjádřil myslím dostatečně.

Je smutné, pokud si vymýšlete a spojujete mé jméno s něčím...o čem jsem tady vůbec nikdy nepsal. No na druhou stranu...jste mi alespoň ulehčil práci s výběrem kandidátů u voleb:d

PS. Nemějte strach:-) Svými názory jsi jistý jsem, kdyby ne, tak je zde nebudu ani prezentovat. Prima den:-)

Předchozí příspěvek   |  Další příspěvek
Provozovatel stránek neodpovídá za obsah uveřejněných příspěvků. Za uveřejnované příspěvky zodpovídají jejich autoři.
Uveřejněním příspěvku do diskuse vyjadřuje autor souhlas s pravidly fóra.
Pravidla fóra