Děje se

MICRONET ; inzerce nase.broumovsko.cz
Broumovské diskuzní fórum

icon | 12.01.19 15:54:35  |  (0.78.243) | J.Sehnal   silnice region CHKO
Dobrý den všem
Dnes mě jeden s kamarádů upozornil na diskuzní Broumovské forum a tak jsem nelenil a přečetl si vaše názory na údržbu silnic na Broumovsku. Moc dobře mi při čtení vašich příspěvků nebylo a bohužel jsem si všiml že většina z vás co nešetří silničáře se neumí ani podepsat pod svůj a to zdůrazňuji svůj názor. Pokud mohu ze své zkušenosti říct tak na silnici udržované posypem solí což je úsek Meziměstí,Otovice přes Polici nad Metují po Bezděkov patří mezi vzorové. Pokud se trochu zamyslíte a uznáte že tato vzdálenost není zrovna malá a tak nemůže v případě sněžení byt vozidlo údržby všude a ne zrovna tam kde právě někdo z nás stojí. Pokud se podíváme na úseky udržované v CHKO kde je povoleno pouze posyp štěrkem je tím i údržba složitější a taky pro posádky sypačů o dost nebezpečnější z důvodů členitého terénu. Chtěl bych některé z vás vidět jak se pouští na cestu plnou sněhu a ledu s autem co váží 18t věřte je to hrdinské a tak by si zasloužily trochu úcty od vás všech. Jak už jeden z vás napsal zda je na silnicích ve zprávě ÚS Broumov problém je možnost to nahlásit na dispečink kde v zimním období je nepřetržitá služba na tel. 734864429 kde bude váš telefonát zapsán a situace se začne hnedle řešit. bohužel ani dispečer nemá očí všude a tak bude jen rád za vaší informaci. Závěrem jen chci napsat že kluci co řídí ta auta by taky zasloužily od vás uznání .
Přeji krasný den

Předchozí příspěvek   |  Další příspěvek
Provozovatel stránek neodpovídá za obsah uveřejněných příspěvků. Za uveřejnované příspěvky zodpovídají jejich autoři.
Uveřejněním příspěvku do diskuse vyjadřuje autor souhlas s pravidly fóra.
Pravidla fóra