Děje se

MICRONET ; inzerce nase.broumovsko.cz
Broumovské diskuzní fórum

icon | 19.01.19 20:11:02  |  (0.91.220) | Petr   Pro p Sehnala
Zdravím vás, vaše vysvětlení dává smysl, ikdyž se obávám že realita je naprosto někde jinde. Příklad: Ve středu jsem se vracel ve večerních hodinách z HK. Po vlakové nádraží v Polici nad Metují byla silnice naprosto sjízdná i ve vyšších rychlostech. Silnice byla pouze mokrá. Teplota po CELOU DOBY jizdy 1-2°C Pak mě v první zatáčce ještě před Petrovicema trošku auto ujelo ale řekl jsem si dobrý.Pak ale zbytek cesty až do Broumova jsem jel maximálně 40 km/h. Silnice namrzlá, neposolená a silničáři nikde. Teplota byla stále 1-2 °C. Nevím kde se stala chyba, ale takhle je to vždy. I za chumelení je všude jinde sjízdnost bez problémů a od petrovických zatáček problém.
Pochopil jsem, že zřejmě máte něco společného se silničáři a nebo jim fandíte. Můžu prosím znát váš názor na demontáž a po měsíci a půl následnou opravu kanálu u autoškoly? Opět je to na vyhýbání!!! Mám pak silničářům poslat fakturu za tlumiče, klouby a možná proraženou gumu a disk? To neumějí udělat kvalitně svou práci?

Předchozí příspěvek   |  Další příspěvek
Provozovatel stránek neodpovídá za obsah uveřejněných příspěvků. Za uveřejnované příspěvky zodpovídají jejich autoři.
Uveřejněním příspěvku do diskuse vyjadřuje autor souhlas s pravidly fóra.
Pravidla fóra