Děje se

MICRONET ; inzerce nase.broumovsko.cz
Broumovské diskuzní fórum

icon | 09.08.19 10:30:11  |  (8.0.7) | Lubomír Franc   cenzura
Starosta Bitnar kritizuje moji činnost opozičního zastupitele. Pominu nyní jeho hanlivá vyjádření – potrefená husa, vysloužilý politik – a budu se věnovat věcné stránce věci.
V komunálních volbách roku 2018 jsem byl řádně zvolen občany Broumova do městského zastupitelstva (získal jsem i více preferenčních hlasů než p.Bitnar). Proto mám povinnost se vyjadřovat k záležitostem města – a to i k těm nepříjemným. Zadlužení města, nepovedené investice (smuteční síň), vysoká daň z nemovitostí, nenaplněné volební sliby, podivná koupě staré pošty, zbytečné výdaje na „sochy“ na náměstí apod. jsou témata, o kterých je třeba hovořit.
V posledních dvou měsících mám problémy s otištěním mých věcných příspěvků v Broumovských novinách. Proto své názory prezentuji i na https://broumovinky.cz/. Broumovské noviny jsou komunálním měsíčníkem, placeným z rozpočtu města. Zákon přímo upravuje možnost všem zastupitelům zde prezentovat své názory (to bohužel v Broumově přestává platit).
Proto své nezveřejněné příspěvky předložím veřejnosti i v rámci tohoto diskusního fóra.

Lubomír Franc
zastupitel města Broumova

Předchozí příspěvek   |  Další příspěvek
Provozovatel stránek neodpovídá za obsah uveřejněných příspěvků. Za uveřejnované příspěvky zodpovídají jejich autoři.
Uveřejněním příspěvku do diskuse vyjadřuje autor souhlas s pravidly fóra.
Pravidla fóra