Děje se

MICRONET ; inzerce nase.broumovsko.cz
Broumovské diskuzní fórum

icon | 14.02.20 16:25:30  |  (8.0.24) | Pepa   Diletanti
Trochu jsem se probíral internetem a zjišťoval (cca 30minut), co že je to zač ta firma WRAPPED group (nyní přejmenovaná na WRAGET).

Nalezl jsem mnoho informací o vyloučení této firmy z výběrového řízení a to zejména z důvodů, kdy nedoložila dodatečné informace (např. reference z realizace jiných staveb,...), informace o reklamacích, atd....

Ne... v Broumově si na nějaké hlubší zkoumání a dokládání nepotrpíme...

Dobře lze namítnout, že předložila nejlevnější nabídku. I to se stalo v Trutnově: když však měla doložit, jak chce reálně takto nízkou cenu (v případě smuteční síně v Broumově rozdíl cca 600 000) realizovat, informace nedodala a byla z výběrového řízení (jako obvykle) vyřazena.

Doufejme jen, že se celá smuteční síň nesesype (...nebo vlastně by to nebylo tak šaptné). Nikde jsem nezjistil, kdo tvořil výběrovou komisi.

Nicméně mě zaráží diletanství a nezodpovědnost při zadávání (stanovení podmínek výběru) zakázky a volbě dodavatele. Bohužel jsem nezjistil, kteří "odborníci" tvořili výběrovou komisi....

Předchozí příspěvek   |  Další příspěvek
Provozovatel stránek neodpovídá za obsah uveřejněných příspěvků. Za uveřejnované příspěvky zodpovídají jejich autoři.
Uveřejněním příspěvku do diskuse vyjadřuje autor souhlas s pravidly fóra.
Pravidla fóra