Děje se

MICRONET ; inzerce nase.broumovsko.cz
Broumovské diskuzní fórum

icon | 30.03.20 08:53:04  |  (8.0.24) | Ekofarma   Bošina
Vážení zákazníci,
jak už jistě víte, dostala jsem se do kontaktu s člověkem nakaženým koronavirem. Na základě testu jsem se dnes dozvěděla, že jsem pozitivní i já a tudíž se na naší farmu ode dneška vztahuje karanténa. Pokud máte obavy z nákazy, tak Vás můžu uklidnit, že v době, kdy jsme všichni nosili roušku a svědomitě dodržovali bezpečnostní hygienická opatření se toto riziko naprosto minimalizovalo. Přenos z potravin také není prokázán. Pro jistotu jsem to konzultovala s hygieničkou. Problém mohl nastat cca před 14 dny, v době, kdy roušky nebyly povinné. Ale to se, bohužel, mohl nakazit každý kdekoli. Jelikož se u mne neprojevily klasické příznaky, jako je teplota, kašel, dýchavičnost apod, byla jsem překvapená pozitivním výsledkem testu. Pokud se u vás vyskytnou jakékoli, i nepatrné, příznaky koronaviru, můžete kontaktovat svého obvodního lékaře nebo hygienickou stanici. Buďte proto na sebe opatrní, nepodceňujte žádné příznaky, které se jeví jako naprosto běžné a dodržujte pečlivě bezpečností a hygienická opatření. Bohužel, s vyšším počtem testovaných bude obrovsky stoupat i počet odhalených pozitivních, kteří jsou všichni mezi námi. Moc mě mrzí, že k tomu došlo, ale taková je prostě situace a pravděpodobně se tomu většina z nás nevyhne.
Lucie Bošinová

Další příspěvek
Provozovatel stránek neodpovídá za obsah uveřejněných příspěvků. Za uveřejnované příspěvky zodpovídají jejich autoři.
Uveřejněním příspěvku do diskuse vyjadřuje autor souhlas s pravidly fóra.
Pravidla fóra