Děje se

MICRONET ; inzerce nase.broumovsko.cz
Broumovské diskuzní fórum

icon | 30.03.20 12:09:21  |  (8.0.24) | Lenka Rýdlová   Karantena
Milá Lucko, tohle je správný příklad komunikace inteligentního člověka. Jde nám všem o jedinou věc. Ochránit vnímavé jedince. Vůbec nejde o to kdo to má nyní, zítra to můžeme mít všichni. Pokud mám podezření, jdu na testy. Pokud se nedám testovat tak je sice pěkné, že můžu říkat, že jsem negativní a nikdo na mě nebude ukazovat, ale jsem stokrát nebezpečnějsí než ten, kdo se nechá otestovat a při pozitivitě se izoluje. Jsem jeden z pracovníků Edumedu, který je v karantěně. Příznaky zádně nemám, ale otestovat jsem se dala kvůli pacientum, výsledek je negativní, ale to neznamená , že tento vir nemůžu chytnout. Přátelé, jsme v tom všichni spolu, všechno zvládnemě, ale je potřeba být k sobě upřímní a otevření. Do měsíce bude mít s touto situací zkušenost každá rodina a bude úplně jedno kdo byl první nebo desátý. Apeluji na všechny, kdo máte podezření tak se dejte testovat a informujte ostatní. Nákaza je všude a pokud nekdo říká, že u nich ještě ne, tak věřte, že tam taky, ale nikdo se nedal testovat. Tak to prostě při epidemii chodí a s tím nikdo nic neudělá. Hlavně ochranme ty oslabené. Ještě jednou díky Lucce za její přístup a přeji jim vše dobré a těším se zase jak si u nich nakoupím, už teď se mi po dobrůtkách stýská
P.S. Jo a pokud se někdo bojí negativní reakce okolí, tak pamatujte, že blbost je věčná a nezmění to ani epidemie

Předchozí příspěvek   |  Další příspěvek
Provozovatel stránek neodpovídá za obsah uveřejněných příspěvků. Za uveřejnované příspěvky zodpovídají jejich autoři.
Uveřejněním příspěvku do diskuse vyjadřuje autor souhlas s pravidly fóra.
Pravidla fóra