Děje se

MICRONET ; inzerce nase.broumovsko.cz
Broumovské diskuzní fórum

icon | 31.03.20 12:40:32  |  (8.0.24) | Jitka Nigrinová   nejen pro Jaroslava Havla
Ahoj Jardo,
známe se, nebudu Ti vykat, snad nevadí :-). Odpověď, má reakce je ale pro všechny, kteří "řeší stále dokola", proč Broumov (starosta) konkrétní informace o počtu nakažených v Broumově nesdělí, ač jak "zdroje" uvádějí jinde, např. v Jaroměři nebo České Skalici toto sdělují. Spekulace o tom, že město tyto informace má a snad záměrně je nezveřejní (poznámka mj. z FB města) se mi skutečně nelíbí , spíše mne to mrzí, neboť vím, že to není pravda. Považuji za správně potvrdit to, co pan starosta píše ve svém příspěvku. Poslední informace, kterou město v souvislosti s počtem nakažených osob za ORP Broumov od KHS doslalo (na základě dotazu pana starosty) a tu i zveřejnilo bylo v pondělí 23.03. (počet nakažených 0). Ve středu 25.03. na stejný dotaz KHK městu sdělila, že na základě zákazu Ministerstva zdravotnictví už tyto informace, podrobněji za ORP sdělovat nebude, pouze za celý okres. Tak to je a "přes to vlak zkrátka nejede". A k těm "zdrojům" Jaroměř, Česká Skalice... hledala jsem oficiální informace, ne jen, že to někdo napíše... snad jsem se dívala správně. ČS, tam jsem na jejich webu ani žádnou zprávu k počtu "u nich" nakažených nenašla. Jaroměř, tam mají na webu poslední informaci k počtu nakažených datovánu stejně jako město, tj. k 23.03., pak již nic. Jsem tedy přesvědčena, že to, že někdo dnes píše, že to tam a tam říkají, je starší informace, ano, dříve to sdělovali. Pokud bude mít kdokoli z občanů zájem o relevantní informace, nedotazujte se zde, nespekulujte, ale zeptejte se "na patřičných místech" :-), oficiálně, přímo a konkrétní osoby. Kontakty jsou zveřejněny na webových stránkách města, případně mi napište sekretariat@broumov-mesto.cz, předání dotazu zprostředkuji.
Hezký den.
Jitka Nigrinová, sekretariát MěÚ

Předchozí příspěvek   |  Další příspěvek
Provozovatel stránek neodpovídá za obsah uveřejněných příspěvků. Za uveřejnované příspěvky zodpovídají jejich autoři.
Uveřejněním příspěvku do diskuse vyjadřuje autor souhlas s pravidly fóra.
Pravidla fóra