Děje se

MICRONET ; inzerce nase.broumovsko.cz
Broumovské diskuzní fórum

icon | 07.08.20 20:20:11  |  (8.0.3) | čtenářka   knihovníkovi
Podotýkám, že dotyčnou slečnu neznám a podle přezdívky ani nevím, jestli jste pod touhle přezdívkou fakt vy.

Hezká obhajoba, ale
1. styděla bych se přiznat, že je to fakt moje práce
2. která fotka ukazuje, jak jste to zvládl? Máte lepší fotky? Zveřejněte je taky. Ona svoje tvrzení může dokázat. Vy taky?
3. jestliže jste jim dal faktury, tak proč tvrdí, že nic takového nemá? Kdyby je měla, už byste měl na krku PČR
4. proč jste do toho šel, když to tam vypadalo tak strašně a nevymalovatelně. Seniorovi s důchodem se sice hodí každá přivydělaná koruna, ale podle vašeho popisu by to chtělo rovnou partu zedníků. Měl jste se rovnou otočit a jít.
5. Jestli máte pravdu, tak je 10000 za takovou práci málo.
6. jak souvisí králíci se špatně vymalovaným stropem a fleky kolem zásuvek?
7. proč by mě měl malíř po pěti letech nemalování poslat do háje? Když nejsou v rodině kuřáci, nemusí to vůbec poznat.
8.všiml jste si těch bílých cákanců na žluté stěně?
9.souhlasím, že téma okrádání seniorů je dost populární, ale myslím, že byste měl být rád, že to byla důchodkyně. Já bych řemeslníkovi za podobnou práci nedala ani korunu a měla bych co dělat, abych ho nechytla pod krkem.

Předchozí příspěvek   |  Další příspěvek
Provozovatel stránek neodpovídá za obsah uveřejněných příspěvků. Za uveřejnované příspěvky zodpovídají jejich autoři.
Uveřejněním příspěvku do diskuse vyjadřuje autor souhlas s pravidly fóra.
Pravidla fóra