Děje se

MICRONET ; inzerce nase.broumovsko.cz
Broumovské diskuzní fórum

icon | 21.09.20 12:29:00  |  (8.0.3) | Petr David   Pro ,,,-,,,
Nevím, jestl tady mám dále otravovat příspěvky o dopravě, ale přiznám, že mě to zkrátka nedá.
Já bych na obchvat peníze nedal, protože se jedná o peníze daňových polatníků a ty půjdou do dopravní cesty, která služí především kamionové, tedy komerční dopravě. Zcela populisticky se tady využívá toho, že občané Náchoa trpí a oni trpí opravdu. Obchvat není ničím jiným, než řešením následku, nikoli příčiny. Tou příčinou je dlouhodobé přesouvání nákladu z kolejí na silnice, tedy zoufalá dopravní politika. Dovolím si taky příklad ze zahraničí, mám za to, že jsme takový opak Švýcarska, kde je mýtné vyšroubované do částky, která se použije na výstavbu kvalitní, ekologické a bezpečné železnice.
Podle mého názoru je v tuto chvíli nutné nejprve urychleně dostavět D11 a z toho poznat, zda vůbec je obchvat potřebný. Chaoticky rozdělat dvě stavby, které spolu takto suvisí je podle mne neuváženost.

Předchozí příspěvek   |  Další příspěvek
Provozovatel stránek neodpovídá za obsah uveřejněných příspěvků. Za uveřejnované příspěvky zodpovídají jejich autoři.
Uveřejněním příspěvku do diskuse vyjadřuje autor souhlas s pravidly fóra.
Pravidla fóra