Děje se

MICRONET ; inzerce nase.broumovsko.cz
Broumovské diskuzní fórum

icon | 13.11.21 10:43:31  |  (8.0.33) | Honza   Rovnováha
Víte, protože je 70% lidí naočkováno a názory odborníků na vakcinologii a imunologii jsou potlačovány, tak můj předešlý text je ve své podstatě výsměch vám očkovaným, jak jste naletěli velmi sofistikovánemu marketingu. Představte si, že se lidská populace zredukuje na 3,5 mld. lidí. V době, kdy se globální ekonomika, kvůli nedostatku zdrojů, hroutí, je to úžasné řešení. Pod narativem zdravého očkování pro uměle vytvořený vir, to je prostě geniální. martin má 100% pravdu, jsem bezohledný. Nicméně 100% to není bezohlednost vůči naší planetě, rovnováha musí nastat. Proč živit nekriticky myslící lidi, ti pro budování nové společnosti nejsou třeba. Z těchto důvodů doporučuji další dávky, pojďte to urychlit :). A mne nezbývá než se dále bavit u mediálních přístrojů nad tupostí lidí, kteří dobrovolně uvolňují místo nám. Za velmi krátký čas se pravda zcela jistě potvrdí. Nechat nebo se nenechat očkovat je politické rozhodnutí a je možné, že se pletu a budu na JIP. Možnost, že tam budu je 0,2%, možnost, že tam nebudu je 99,98%. Jsem posera Jane Kantore, volím variantu číslo 2...

Předchozí příspěvek   |  Další příspěvek
Provozovatel stránek neodpovídá za obsah uveřejněných příspěvků. Za uveřejnované příspěvky zodpovídají jejich autoři.
Uveřejněním příspěvku do diskuse vyjadřuje autor souhlas s pravidly fóra.
Pravidla fóra