Děje se

MICRONET ; inzerce nase.broumovsko.cz
Broumovské diskuzní fórum

icon | 18.07.22 00:01:37  |  (8.0.35) | Honza   pro Knedlíčka
Knedlíčku, ty zlobíš :) Slyšel jsem teď skvělou paralelu současné doby s Titanicem. Jde o to, že na palubě se tančí, nic se neví, a přitom do paluby už teče.
Pokud je snadno někdo, kdo si není vědom, že se už do ledovce narazilo, tak je opravdu naprosto mimo realitu. Tvoje otázka je na úrovni toho, aby jsem ti přinesl důkaz, protože jsi spal. A teď asi jen jako blouzníš ze spaní.
V celé Evropě a taky USA padají nebo velmi brzo padnou vlády pod tlakem mohutných protestů, důvodů je hromada: Green deal, zmanipulované volby, nátlak na povinné očkování, drahé energie, atd. atd. V Itálii už vláda padla. Monstrózní demonstrace, premiér raději rezignoval.

Kolem 50% lidí náraz cítí a už se začíná probouzet z hypnózy. Pevně doufám, že bude, co nejméně agresivity. 25% lidí v čr je neočkovaných a u těch mám nejmenší obavu. 25% je stále v totální hypnóze a ty už neprobudí nic. 50% lidí se veze s davem, ti se probouzí, bude to stačit? Už na podzim se výsledek dozvíme. Knedlíčku neber to zle, asi jsi v těch 25%, kterým nepomůže nikdo a nic. Paní Pekarová Adamavá sama řekla, že my tady jsme především proto, abychom udržovaly vztahy s Evropskou unií. Lidi se mají postarat sami o sebe. Být v naprosté hypnóze znamená být naprosto přisátý na systém, kde hostitel se rozmyslel klíště vytočit a hodit do hajzlu. Sorry!

Předchozí příspěvek 
Provozovatel stránek neodpovídá za obsah uveřejněných příspěvků. Za uveřejnované příspěvky zodpovídají jejich autoři.
Uveřejněním příspěvku do diskuse vyjadřuje autor souhlas s pravidly fóra.
Pravidla fóra